Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Wypadek w Alejach Jerozolimskich. Auta wpadły do rowu

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plWypadek w Alejach Jerozolimskich

Jedna osoba została ranna w wypadku w Alejach Jerozolimskich - informuje policja. Po zderzeniu oba samochody wpadły do rowu.

Jak informuje reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, do wypadku doszło na wysokości numeru 239 w kierunku centrum miasta. Naszemu reporterowi udało porozmawiać się z jednym ze świadków zdarzenia. - Opowiadał on, że kiedy jeden z kierowców próbował wyjechać z terenu salonu samochodowego i włączał się do ruchu w Alejach Jerozolimskich, nagle z niewiadomych przyczyn jadący Alejami Jerozolimskimi volkswagen zjechał w prawo i wpadł w ten samochód - opisuje przebieg wydarzeń Zieliński.

Na miejsce przyjechała policja wypadkowa, jednak nie ma dużych utrudnień w ruchu, bo oba auta wpadły do rowu. - Jeden samochód jest bardzo mocno rozbity, jego kierowca trafił do szpitala - podaje nasz reporter.

Tę informację potwierdza Jarosław Florczak z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji. - W Alejach Jerozolimskich przed godziną 14 doszło do zderzenia dwóch volkswagenów. Jedna osoba została przewieziona do szpitala. Ustalamy okoliczności zdarzenia - informuje policjant.

Wypadek w Alejach Jerozolimskich Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:mp/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl