Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie szambiarki z samochodem nauki jazdy

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plZderzenie szambiarki i nauki jazdy

Na skrzyżowaniu Marywilskiej i Daniszewskiej szambiarka uderzyła w samochód prowadzony przez kursantkę nauki jazdy. Jak poinformowała policja, nikomu nic się nie stało.

- Samochody jechały na wprost siebie. Nagle szambiarka uderzyła w bok samochodu nauki jazdy, którym kierowała kursantka w towarzystwie nauczyciela – poinformował Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

Jarosław Florczak z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji potwierdził zdarzenie. - Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 17.14. To kolizja z udziałem osobowego hyundaia i ciężarowego volvo. Nikomu nic się nie stało, a kierowcy byli trzeźwi – poinformował policjant.

Nasz reporter podkreślił jednak, że są utrudnienia. - Policja wprowadziła ruch wahadłowy – mówił Zieliński.

Autor:katke/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl