Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie z udziałem karetki covidowej na skrzyżowaniu Wawelskiej z Grójecką

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Katarzyna / Kontakt 24Zderzenie na Ochocie

Po południu na skrzyżowaniu Wawelskiej z Grójecką doszło do zderzenia karetki covidowej bez pacjenta z samochodem osobowym. Zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

Jak przekazała policja, do kolizji doszło tuż po godzinie 16. - Toyota zderzyła się z mercedesem. Nikomu nic się nie stało. Kierowcy byli trzeźwi - przekazał Rafał Rutkowski z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Poszkodowana osoba

Więcej szczegółów przekazali strażacy, którzy również byli na miejscu. - W zdarzeniu uczestniczyła karetka covidowa, która nie wiozła żadnego pacjenta. Poruszało się nią tylko dwóch ratowników medycznych. Poszkodowaną osobą zajął się drugi zespół ratownictwa medycznego. Ta osoba nie odniosła jednak znacznych obrażeń - relacjonował Michał Skrzypa ze straży pożarnej.

Jak zaznaczył, w akcji uczestniczyły dwa zastępy, które zakończyły działania na miejscu około godziny 17. Były utrudnienia w ruchu.

Przed świętami doszło do zdarzenia z udziałem nowej karetki pogotowia na Bielanach:

Nowa karetka pogotowia zderzyła się z bmwArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Autor:mp/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Katarzyna / Kontakt 24