Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

TVN Warszawa | Ulice

Jedno auto wpadło w poślizg i uderzyło w bariery, drugie wjechało do rowu

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Samochód wpadł w poślizg na trasie S2
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plSamochód wpadł w poślizg na trasie S2

Na trasie S2, na wysokości miejscowości Jaworowa, samochód wpadł w poślizg i uderzył w bariery. Jak podaje policja, jadący za nim pojazd wjechał do rowu.

- Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy chwilę po godzinie 12. Pojazd marki Bmw poruszał się trasą S2 w kierunku Warszawy i tam na skrzyżowaniu z aleją Krakowską wpadł w poślizg i uderzył w bariery. Zaczął ślizgać się po pasach jezdni. Jadący za nim hyundai, chcąc uniknąć zderzenia, skręcił i uderzył w barierę, przebił ją i wjechał do rowu - przekazała nam Karolina Kańka, rzeczniczka pruszkowskiej policji.

Jak dodała, kierowca bmw trafił do szpitala. - W samochodzie jechały jeszcze cztery osoby, ale nikomu nic się nie stało. W hyundaiu jechał kierowca plus też czterech pasażerów. Z tego pojazdu nikt nie ucierpiał - zaznaczyła.

Zablokowany został jest jeden pas w kierunku Okęcia.

Jak zauważył z kolei reporter tvnwarszawa.pl zniszczone są barierki oddzielające jezdnie.

Autor:katke/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości