Przygotuj się na:

ZAMKNIĘCIE STACJI METRA

Na weekend warszawscy urzędnicy zaplanowali prace modernizacyjne na pierwszej linii metra. Pociągi będą jeździły na skróconej trasie. 

TVN Warszawa | Ulice

Wypadek na trasie S8. Na miejscu lądował LPR

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plWypadek na trasie S8 na wysokości Radzymina

W sobotę wieczorem na trasie S8, na wysokości Radzymina doszło do poważnego zderzenia tira i samochodu osobowego. Poszkodowanego kierowcę do szpitala transportował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Strażacy otrzymali zgłoszenie o wypadku w sobotę około godziny 20.20. - Na trasie S8 na wysokości Radzymina samochód osobowy zderzył się z ciężarowym. Kierowcę osobówki ewakuowano z auta z wykorzystaniem sprzętu hydraulicznego. Został on przekazany do karetki, jednak lekarz zdecydował, żeby wezwać na miejsce śmigłowiec LPR - poinformował w niedzielę rzecznik wołomińskiej straży pożarnej Wiesław Drosio.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

Z informacji reportera tvnwarszawa.pl Mateusza Szmeltera wynika natomiast, że najpierw samochód osobowy uderzył w bariery, a później wjechał w niego tir.

W wyniku zdarzenia zablokowany był jeden pas jezdni w kierunku Wyszkowa. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie ratunkowe. Służby zakończyły działania po godzinie 22.

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości