Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

TVN Warszawa | Ulice

Auto wpadło na przystanek na Ursynowie. Jedna osoba trafiła do szpitala

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Auto uderzyło w przystanek na Ursynowie
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plAuto uderzyło w przystanek na Ursynowie

Samochód osobowy uderzył w przystanek autobusowy na Ursynowie. Policja podaje, że jedna osoba została poszkodowana. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności wypadku.

Do wypadku doszło po godzinie 14 na ulicy Gandhi, w rejonie skrzyżowania z aleją Komisji Edukacji Narodowej.

Jak opisuje nasz reporter, kierowca bmw wjechał w przystanek przy jezdni w kierunku Cynamonowej. - Samochód stoi tyłem do kierunku jazdy. Wiata przystankowa jest mocno zniszczona. Gruby, stalowy słupek, oddzielający chodnik od jezdni, jest wbity w tył samochodu. Zniszczenia wskazują na to, że prędkość auta musiała być duża. Elementy wiaty przystankowej oraz ławki są porozrzucane wokół przystanku, leżą nawet kilka metrów dalej - relacjonuje Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl.

Na miejscu zdarzenia są policjanci oraz nadzór ruchu komunikacji miejskiej. Wcześniej wezwano również pogotowie ratunkowe. - Jedna osoba została zabrana do szpitala. Kierowca jest trzeźwy - informuje Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji.

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości