Ulice

Ulice

Groźny wypadek na Gocławiu. Kierowca najpierw potrącił pieszego na skrzyżowaniu ul. Fieldorfa i Perkuna, nastęnie uciekając spowodował zderzenie z dwoma samochodami. Ranne zostały dwie osoby, jedną z nich musieli wycinać strażacy. Zdjęcia na Kontakt24 przesłał Tomek.

Dwa samochody zderzyły się u zbiegu ul. Grójeckiej i Wawelskiej. Na miejsce przyjechała straż pożarna, bo z jednego z aut wyciekał olej.

Parę minut po godzinie 13 doszło do kolizji aż czterech samochodów osobowych w al. Witosa tuż przed skrzyżowaniem z ul. Idzikowskiego.

Dramatyczny wypadek na ul. Vogla. W poniedziałek mercedes jadąc ulicą Vogla uderzył w barierkę odbił się i przelatując 10 metrów nad ziemią uderzył w skarpę, po czym wpadł do Jeziora Powsinkowskiego. Akcja ratunkowa trwała kilkadziesiąt minut.

Parę minut po godzinie 8:00 doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu al. Solidarności z ul. Okopową. O zdarzeniu poinformował tvnwarszawa.pl internauta.

Groźny wypadek u zbiegu al. Witosa z ul. Czerniakowską. Zderzyły się tam dwa samochody. Ranna została jedna osoba. Kierowcy musieli się liczyć z utrudnieniami. Według internautów w momencie wypadku nie działała sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu.

Na parkingu przed centrum handlowym Marywilska 44 doszło do kolizji czterech aut. Kierowca granatowego audi nie zachował ostrożności i wjechał w renaulta, a później jeszcze w dwa inne samochody.

Na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II z al. Solidarności w sobotnie przedpołudnie znowu zepsuła się sygnalizacja świetlna. Kierowcy mieli sporo kłopotów w tym miejscu.

Służby miejskie przygotowują się do uroczystości związanych z obchodami rocznicy katastrofy smoleńskiej. Już w piątek rano zaczęły obowiązywać zmiany w organizacji ruchu. Straż miejska ostrzega, że będzie odholowywać samochody zaparkowane w niedozwolonych miejscach.

Kierowcy, którzy przejeżdżali w czwartek przez skrzyżowanie al. Jana Pawła II i Solidarności musieli się uzbroić w sporą dawkę cierpliwości. Zarówno rano, jak i po południu panował tam spory chaos. Powód? Awaria świateł.

Czwartkowe popołudunie nie należało do najspokojniejszych. W przeciągu kilkudziesięciu minut doszło do dwóch poważnych wypadków. W jednym z nich, ranne zostało dwoje dzieci.