Przygotuj się na:

ZAMKNIĘCIE STACJI METRA

Na weekend warszawscy urzędnicy zaplanowali prace modernizacyjne na pierwszej linii metra. Pociągi będą jeździły na skróconej trasie. 

Najnowsze

Ponad 2600 zakażeń w Warszawie. Kolejna osoba zmarła

Najnowsze

Autor:
dg/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
11 sierpnia: 551 potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusemTVN24
wideo 2/5
TVN2411 sierpnia: 551 potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem

32 nowe przypadki koronawirusa potwierdzono ostatniej doby w Warszawie. To niewielki wzrost względem poprzedniego dnia. Z kolei na Mazowszu liczba nowych zakażeń nieznacznie spadła.

Resort zdrowia poinformował we wtorkowym komunikacie o 551 nowych, potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. Najwięcej z nich dotyczy województwa śląskiego (128). Na kolejnych miejscach znalazły się województwa: małopolskie i łódzkie.

W ciągu ostatniej doby na Mazowszu potwierdzono 50 zakażeń, co daje czwarty wynik w skali całego kraju. Od początku epidemii w województwie mazowieckim zdiagnozowano 7297 osób chorych COVID-19. Zmarło 390 osób.

Koronawirus w Warszawie

Jak podaje Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Warszawie, ostatniej doby koronawirusa w stolicy potwierdzono u 32 osób. To nieco więcej niż poprzedniego dnia - w poniedziałek nowych przypadków było 28. W wyniku powikłań związanych z zakażeniem koronawirusem w stolicy zmarła kolejna osoba. Od początku epidemii odnotowano 133 zgony.

Ostatniej doby przybyło również 14 ozdrowieńców. W tej chwili taki status posiada 956 osób.

Autor:dg/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Tagi:
Raporty:
Pozostałe wiadomości