Pogoda na jutro - piątek, 23.09. Nocą lokalnie popada i zrobi się mgliście, w piątek do 18 stopni

Autor:
anw/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda w nocy 06/07.10
Pogoda w nocy 06/07.10tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda jutro, czyli w piątek 23.09, przyniesie pochmurną aurę z przelotnymi opadami deszczu. Nad ranem lokalnie pojawią się mgły, które mogą ograniczyć widzialność. Termometry wskażą maksymalnie 18 stopni.

Pogoda na noc 22/23.09

Zapowiada się pochmurna noc z rozpogodzeniami, szczególnie na zachodzie. Tam, ale też w centrum kraju nie powinno padać. Na pozostałym obszarze spodziewane są niewielkie przelotne opady deszczu rzędu 2-5 litrów wody na metr kwadratowy. Miejscami zrobi się mglisto. Na termometrach zobaczymy od 3 stopni Celsjusza na Kujawach, w Wielkopolsce i na Śląsku, przez 4 st. C w centrum kraju, do 8 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie północno zachodni, tylko na zachodzie południowy, słaby i umiarkowany.

Pogoda na noc
Pogoda na noc tvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - piątek, 23.09

Piątek rano zapowiada się miejscami mglisto. Kiedy zjawisko ustanie, będzie pochmurno z rozpogodzeniami. Opady nie są prognozowane tylko za zachodzie i w centrum kraju. Na pozostałym obszarze spadnie niewielki, przelotny deszcz do 1-5 l/mkw. Na termometrach zobaczymy od 12 st. C na północnym wschodzie, przez 15 st. C w centrum kraju, do 18 st. C na Ziemi Lubuskiej. Wiatr będzie północno zachodni, skręcający na zachodzie na południowo-zachodni, słaby i umiarkowany.

Prognoza pogody na piątek
Prognoza pogody na piątek tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - piątek, 23.09

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 60-80 procent. W całym kraju odczujemy chłód. Warunki biometeorologiczne przeważnie będą neutralne, tylko na południowym wschodzie - niekorzystne.

Warunki biometeo w piątek
Warunki biometeo w piątektvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

W nocy w Warszawie będzie pochmurno z rozpogodzeniami, możliwy jest przelotny deszcz. Temperatura minimalna wyniesie 6 st. C. Północno-zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy osiągnie 100 7hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Przed mieszkańcami Warszawy pochmurny piątek z rozpogodzeniami, możliwy jest przelotny deszcz. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 14 st. C. Powieje północno-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe barometry pokażą 1006 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Noc w Gdańsku, Gdyni i Sopocie zapowiada się pochmurna z rozpogodzeniami, możliwy przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy 6 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy sięgnie 1022 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Piątek w Gdańsku, Gdyni i Sopocie przyniesie pochmurną aurę z rozpogodzeniami. Może przelotnie popadać deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 15 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego zachodu. W południe na barometrach zobaczymy 1019 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Noc w Poznaniu upłynie pod znakiem pochmurnej aury z rozpogodzeniami. Temperatura minimalna wyniesie 3 st. C. Wiatr będzie zachodni, okaże się słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy osiągnie 1011 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Na piątek w Poznaniu prognozuje się pochmurną aurę z rozpogodzeniami. Temperatura maksymalna osiągnie 17 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe barometry pokażą 1009 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Noc we Wrocławiu zapowiada się pochmurna z rozpogodzeniami. Termometry pokażą 4 st. C. Powieje północno-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 1007 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Mieszkańców Wrocławia czeka pogodny piątek. Na termometrach będzie maksymalnie 16 st. C. Południowo-zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. W południe ciśnienie wyniesie 1004 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

W Poznaniu noc będzie pochmurna z rozpogodzeniami, możliwy jest też przelotny deszcz. Temperatura minimalna osiągnie 6 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego zachodu. Ciśnienie o północy sięgnie 995 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Piątek w Krakowie upłynie pod znakiem pochmurnej aury z rozpogodzeniami, możliwy jest przelotny deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 14 st. C. Wiatr północno-zachodni, powieje słabo i umiarkowanie. W południe ciśnienie wyniesie 992 hPa.

Warunki drogowe w piątek
Warunki drogowe w piątektvnmeteo.pl

Autor:anw/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości