Pogoda na dziś - piątek 29.04. Deszcz spadnie w wielu miejscach

Autor:
ps//rzw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na wtorek
Prognoza pogody na wtorektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Opady deszczu w piątek możliwe są wszędzie, z wyjątkiem zachodnich regionów kraju. Tam będzie słonecznie i najcieplej. Temperatura sięgnie maksymalnie 18 stopni Celsjusza - na Ziemi Lubuskiej.

W piątek na zachodzie kraju będzie słonecznie. W pozostałych miejscach czeka nas małe i umiarkowane zachmurzenie, które okresami będzie wzrastać do dużego. Miejscami wystąpią tam słabe przelotne opady deszczu do 2 litrów na metr kwadratowy. Temperatura maksymalna wyniesie od 12 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 15 st. C w centrum kraju, do 18 st. C na Ziemi Lubuskiej. Z kierunków północnych będzie wiać słaby i umiarkowany wiatr.

Warunki biometeo w piątek

Wilgotność powietrza sięgnie 60-80 procent. Na zachodzie kraju odczuwalny będzie komfort termiczny, w pozostałych regionach chłód. Warunki biometeorologiczne w większości kraju okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo w piątek
Warunki biometeo w piątektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Zachmurzenie małe i umiarkowane, przejściowo duże, z przelotnymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 15 st. C. Wiatr będzie północny, słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe osiągnie 1014 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Zachmurzenie małe i umiarkowane, przejściowo duże, z przelotnymi opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 13 st. C. Powieje północny, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1028 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 17 st. C. Wiatr będzie północno zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe wyniesie 1017 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Zachmurzenie małe i umiarkowane. Termometry pokażą maksymalnie 17 st. C. Powieje północno zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe osiągnie 1013 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Zachmurzenie małe i umiarkowane, przejściowo duże z przelotnymi opadami deszczu. Temperatur wzrośnie maksymalnie do 15 st. C. Wiatr będzie północny, słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe spadnie do 999 hPa.

Autor:ps//rzw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości