Pogoda na dziś - środa, 26.10. Miejscami popada

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na sobotę
Prognoza pogody na sobotętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. W środę 26.10 w części kraju wystąpią niewielkie opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 18 stopni Celsjusza. Powieje na ogół słaby i umiarkowany wiatr.

Środa na Pomorzu Gdańskim, Kujawach, Warmii, Mazurach, Podlasiu, Mazowszu, Ziemi Świętokrzyskiej, Lubelszczyźnie i Podkarpaciu przyniesie na ogół pochmurną aurę z przejaśnieniami i niewielkimi opadami deszczu o sumie 1-2 litrów na metr kwadratowy. W pozostałych regionach prognozuje się małe i umiarkowane zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 12 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 18 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, chwilami silniejszy, powieje z zachodu i południowego zachodu.

Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środętvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - środa, 26.10

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wahać się będzie od 80 do 90 procent. Mieszkańcy północno-wschodniej i wschodniej Polski odczują chłód, a zachodniej i południowo-zachodniej komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne na wschodzie i częściowo na północy kraju. W pozostałych regionach będą neutralne.

Warunki biometeo w środę
Warunki biometeo w środętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Środa w Gdańsku, Gdyni i Sopocie upłynie pod znakiem zmiennego zachmurzenia i przelotnych opadów deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 16 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr z zachodu. Na barometrach zobaczymy w południe 1019 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Przed mieszkańcami Krakowa środa z małym i umiarkowanym zachmurzeniem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 17 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, będzie wiał z zachodu. Barometry pokażą w południe 991 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

W środę w Poznaniu wystąpi małe i umiarkowane zachmurzenie. Termometry pokażą maksymalnie 17 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. Ciśnienie w południe osiągnie 1010 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Przed mieszkańcami Warszawy środa z dużym zachmurzeniem z przejaśnieniami i opadami deszczu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 15 st. C. Zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Barometry pokażą w południe 1008 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Środa we Wrocławiu przyniesie małe i umiarkowane zachmurzenie. Termometry wskażą maksymalnie 18 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z zachodu i południowego zachodu. Ciśnienie osiągnie w południe 1006 hPa. 

Warunki drogowe w środę
Warunki drogowe w środętvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości