31. Finał WOŚP na Costa del Sol. "Każdy co ma daje od siebie"

Autor:
tam
Źródło:
TVN24
31. Finał WOŚP w Marbelli
31. Finał WOŚP w MarbelliTVN24
wideo 2/22
TVN2431. Finał WOŚP w Marbelli

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Costa del Sol w Hiszpanii odbędzie się dzień przed finałem w Polsce. Tutejszy sztab przygotował licytacje, wśród których jest m.in. aukcja koszulki Roberta Lewandowskiego z autografem. Licytować można też sesję zdjęciową czy trening behawioralny psa. - Każdy co ma daje od siebie. To jest piękne, czujemy tę moc - mówiły organizatorki sztabu w Marbelli.

Agnieszka Marciniak-Kostrzewa i Janina Ferlin organizują sztab WOŚP w Marbelli. - Będzie muzyka na żywo, pyszne polskie jedzenie i aukcje - mówiły organizatorki 31. Finału WOŚP w Marbelli. Na licytację wystawiona jest m.in. koszulka Roberta Lewandowskiego z podpisem piłkarza. Wylicytować można też usługi kosmetyczne, trening behawioralny psa, tort, czy sesję zdjęciową. Będzie też charytatywny kiermasz książek i zabawek używanych. - Każdy co ma daje od siebie. To jest piękne, czujemy tę moc. Wszyscy razem pomagamy - mówiła Ferlin.

Czytaj też: 31. Finał WOŚP. Jak możesz wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się tu 28 stycznia od godzinie 16 w Peña Los Pacos na Recinto Ferial we Fuengiroli. - Było wielkie gotowane, mamy pyszne jedzonko, pierniczki, już się zaczęło dziać. Dzisiaj damy czadu - podkreśliła Marciniak-Kostrzewa.

Czytaj też: WOŚP 2023. Sztaby zagraniczne

31. Finał WOŚP w Marbelli
31. Finał WOŚP w MarbelliTVN24

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Kolejny 31. już finał WOŚP odbywa się pod hasłem walki z sepsą. 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w Polsce w ostatnią niedzielę stycznia, czyli 29 stycznia 2023 roku.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:tam

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości