Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Przewrócił się na bok po zderzeniu w tunelu

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plZderzenie w alei Prymasa Tysiąclecia

Zderzenie w alei Prymasa Tysiąclecia - na bok przewróciło się jedno auto. Kierowców jadących w kierunku ronda Zesłańców Syberyjskich czekały utrudnienia.

Do zderzenia doszło około godziny 17 w tunelu pod torami kolejowymi. - Nissan uderzył w tył forda, po czym przewrócił się na bok - relacjonował Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

Zderzak i szkło na jezdni

Na miejsce przyjechały policja, dwa zastępy straży pożarnej oraz pogotowie ratunkowe. - Jeden z uczestników zdarzenia jest opatrywany w karetce - ustalił nasz reporter.

Jak przekazał nam Wojciech Kapczyński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, ratownicy medyczni udzielili pomocy kierowcy nissana. Jak dodał, mężczyzna o własnych siłach opuścił pojazd. Nie wymagał hospitalizacji.

Strażacy zajęli się zasypaniem sorbentem rozlanych płynów eksploatacyjnych. Na jezdni wylądowały elementy uszkodzonego nissana, między innymi oderwany zderzak i szkło z potłuczonych szyb.

- Z powodu działania służb zablokowane zostały dwa pasy jezdni w kierunku ronda Zesłańców Syberyjskich - ostrzegał Zieliński. Utrudnienia trwały około godziny.

Autor:kk/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl