TVN Warszawa | Targówek

Wypadł z okna hostelu, nie żyje. Policja zatrzymała dwie osoby, ale zwolniła po przesłuchaniu

TVN Warszawa | Targówek

Aktualizacja:
Autor:
katke,
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mężczyzna miał wypaść z okna jednego z hosteli na Targówku
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl Mężczyzna miał wypaść z okna jednego z hosteli na Targówku

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę na Targówku. Nie żyje jedna osoba, która - według wstępnych ustaleń policji - wypadła z okna. Dwie osoby zostały zatrzymane, ale zwolniono je po przesłuchaniu w charakterze świadków.

- Około pół godziny po północy otrzymaliśmy informację, że w jednym z hosteli na terenie Targówka ktoś wypadł z okna. Mężczyzna zmarł. Na miejsce przyjechali policjanci, którzy wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora - przekazała nam w sobotę rano Małgorzata Wersocka z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Policja nie ujawnia na razie szczegółów zdarzenia. Reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter dowiedział się, że mężczyzna wypadł z okna hostelu przy ulicy Czarna Droga. Miał 53 lata.

W sprawie zostały zatrzymano dwóch mężczyzn. Były z nimi "wykonywane czynności". Jak przekazała nam w poniedziałek Paulina Onyszko z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI, obaj złożyli zeznania w charakterze świadków. Następnie zwolniono ich do domu. Na razie nikt nie usłyszał zarzutów.

Zmarły oraz przesłuchani w sprawie mężczyźni to obywatele Ukrainy.

Autor:katke, kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości