Przygotuj się na:

Protest, koncert i dwa biegi. Objazdy i zakazy parkowania

Weekendowe utrudnienia rozpoczną się od piątkowego protestu klimatycznego. Kierowcy powinni też przygotować się na zmiany w parkowaniu związane z sobotnim koncertem kolęd na placu Zamkowym. Na Bielanach odbędą się w niedzielę dwa biegi. Spowoduje to zamknięcie części ulic.

  Prokuratura bada przyczyny wypadku pod Kołbielą. Udało się zidentyfikować ofiary

  TVN Warszawa | Najnowsze

  Autor:
  katke/r/kwoj
  Źródło:
  tvnwarszawa.pl
  Tragiczny wypadek na DK17TVN24
  wideo 2/4
  Śmiertelny wypadek pod na DK17

  Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie tragicznego wypadku na krajowej "17". Według pierwszych ustaleń, ciężarówka zwolniła z powodu zatoru na drodze. Wtedy z tyłu uderzył w nią samochód osobowy, którym jechało czterech mężczyzn.

  Do tragicznego wypadku doszło we wtorek na krajowej "17" pod Kołbielą. Około 12.30 samochód osobowy z czterema pasażerami wbił się w tył naczepy ciężarówki. Policja potwierdziła, że na miejscu zginęło czterech mężczyzn, którzy jechali osobówką.

  Kierowca ciężarówki nie doznał żadnych obrażeń, był trzeźwy.

  W środę Prokuratura Rejonowa w Otwocku wszczęła śledztwo w sprawie wypadku. - Do wczoraj trwała identyfikacja ofiar, którymi okazali się być dwaj 23-letni mieszkańcy województwa lubelskiego oraz dwaj obywatele Ukrainy w wieku 28 i 29 lat – mówił w czwartek Marcin Saduś, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej Warszawa–Praga.

  Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym poruszał się z minimalną prędkością. Przed nim utworzył się zator związany ze zwężeniem pasa ruchu w kierunku Warszawy. - Na chwilę obecną nie dzielimy się wiedzą co do pozostałych ustaleń śledztwa, a tym samym wskazania jednoznacznych przyczyn wypadku – dodaje rzecznik.

  Prokuratura podaje, że w czwartek została zlecona sekcja zwłok mężczyzn. Przeprowadzone będą też badania toksykologiczne.

  Źródło: tvnwarszawa.pl

  katke/r/kwoj