5 kilometrów biegiem. Dla dzieci

Warszawa

Lech Marcinczak /tvnwarszawa.plW sobotę bieg Samsung Irena Run

W sobotę odbędzie się Samsung Irena Run, bieg, z którego cały dochód zostanie przekazany na cele charytatywne.

Bieg organizowany jest już po raz trzeci. Tegoroczne hasło to "Biegam dla siebie, biegam dla innych". Wpisowe, które będzie pobierane od uczestników, zostanie w całości przekazane Stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce. Dodatkowo firma Samsung podwoi zebraną kwotę.

- Bieg wpisał się na stałe do kalendarza ważnych wiosennych wydarzeń sportowych. W tym roku mamy okazję, aby w niecodzienny sposób wesprzeć tych, którzy potrzebują naszej pomocy – zachęca jego honorowa patronka, Irena Szewińska.

Wygraj skuter

Impreza startuje o godzinie 11.00. Na Polu Mokotowskim spotkać będzie można wiele znanych osób, m.in. Krzysztofa Ibisza i Przemysława Babiarza. Muzyczną gwiazda imprezy będzie Novika.

Sam bieg wystartuje o godzinie 16.00. Uczestnicy przemierzą 5 kilometrów po zielonych terenach Pola Mokotowskiego. Na najlepszych czekają nagrody: skutery vespa, rowery i sprzęt RTV.

Cel charytatywny

- Bardzo serdecznie zachęcamy wszystkich do udziału w wydarzeniu, gdyż każda osoba, która pobiegnie, przyczyni się do zwiększenia kwoty przeznaczonej na letnie wyjazdy dla naszych podopiecznych – mówi Barbara Rajkowska, Prezes Zarządu Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Szczegóły imprezy można znaleźć na stronie organizatora.

Trasa biegu
mat. organizatora

wp/bako