Pogoda na jutro - poniedziałek, 30.01. Nocą ściśnie lekki mróz, wiatr będzie się wzmagał, w dzień do 5 stopni

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro. W poniedziałek 30.01 wystąpią opady śniegu, które miejscami będą przechodzić w deszcz ze śniegiem i deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 5 stopni Celsjusza. Powieje silny wiatr, w porywach może rozpędzić się do 80 kilometrów na godzinę.

Pogoda na noc

Przed nami pochmurna noc. Miejscami wystąpią słabe opady śniegu, śniegu z deszczem oraz samego deszczu, który pojawi się głównie na Pomorzu. Temperatura minimalna wyniesie od -3 stopni Celsjusza na południu, przez -1 st. C w centrum kraju, do 2 st. C na Pomorzu. Powieje zachodni, umiarkowany, na północy okresami dość silny wiatr. W porywach rozpędzi się do 40-60 kilometrów na godzinę.

Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl

Pogoda na jutro

W poniedziałek wystąpią przemieszczające się z północnego zachodu na południowy wschód opady mokrego śniegu. Spadnie go do 3-5 centymetrów, lokalnie 5-10 cm. Opady te przechodzić będą w deszcz ze śniegiem i deszcz. Na północnym zachodzie Polski, w drugiej części dnia, prognozuje się przejaśnienia, lokalnie rozpogodzenia. Termometry pokażą maksymalnie od 1 st. C w regionach wschodnich, przez 2 st. C w centrum kraju, do 5 st. C na Pomorzu Zachodnim. Zachodni, umiarkowany i dość silny wiatr w porywach osiągnie do 50-70 kilometrów na godzinę. Na wybrzeżu porywy osiągną do 80 km/h. We wschodniej część kraju lokalnie możliwe są zawieje śnieżne.

Prognoza pogody na poniedziałek
Prognoza pogody na poniedziałek tvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 80-90 procent. W całym kraju odczujemy zimno. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeo w poniedziałek
Warunki biometeo w poniedziałek tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Mieszkańców Warszawy czeka pochmurna noc. Możliwe są słabe opady śniegu. Temperatura minimalna osiągnie 0 st. C. Wiatr umiarkowany, powieje z południowego zachodu. Ciśnienie o północy osiągnie 1000 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Poniedziałek zapowiada się pochmurny z opadami śniegu przechodzącymi w śnieg z deszczem. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wyniesie 2 st. C. Powieje zachodni, umiarkowany, okresami dość silny wiatr, w porywach osiągnie do 40-60 km/h. Barometry wskażą w południe 988 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Noc w Gdańsku, Gdyni i Sopocie będzie pochmurna. Okresami wystąpią słabe opady deszczu lub deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy 2 st. C. Wiatr początkowo umiarkowany, w drugiej części nocy dość silny, w porywach rozpędzi się do 50-70 km/h. Ciśnienie o północy wyniesie 1010 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Poniedziałek w Gdańsku, Gdyni i Sopocie przyniesie duże zachmurzenie z przelotnymi opadami deszczu, możliwy jest także deszcz ze śniegiem. Termometry pokażą 4 st. C. Wiatr zachodni, dość silny, w porywach powieje do 50-70 km/h. Na barometrach zobaczymy w południe 992 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Noc w Poznaniu będzie pochmurna, możliwe są słabe opady śniegu. Temperatura minimalna osiągnie 0 st. C. Wiatr początkowo umiarkowany, będzie się nasilał w trakcie nocy. Ciśnienie o północy wyniesie 1004 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Przed mieszkańcami Poznania pochmurny poniedziałek z opadami śniegu przechodzącymi w śnieg z deszczem. Na termometrach zobaczymy 3 st. C. Wiatr zachodni, umiarkowany, okresami dość silny, w porywach osiągnie prędkość do 40-60 km/h. Ciśnienie w południe wyniesie 992 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Noc we Wrocławiu zapowiada się pochmurna. Termometry pokażą -1 st. C. Powieje umiarkowany, południowo-zachodni i zachodni wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 1001 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Poniedziałek we Wrocławiu upłynie pod znakiem pochmurnej aury z opadami deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna wzrośnie do 3 st. C. Zachodni wiatr okaże się umiarkowany i dość silny, w porywach osiągnie 40-60 km/h. Na barometrach zobaczymy w południe 991 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Noc w Krakowie przyniesie pochmurną aurę. Możliwe są chwilowe przejaśnienia. Temperatura minimalna osiągnie -3 st. C. Wiatr okaże się umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie o północy sięgnie 989 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Na poniedziałek w Krakowie prognozuje się pochmurną aurę z opadami śniegu. Termometry wskażą maksymalnie 2 st. C. Powieje zachodni, umiarkowany i dość silny wiatr, który w porywach sięgnie 40-60 km/h. Na barometrach zobaczymy w południe 977 hPa.

Warunki drogowe w poniedziałek
Warunki drogowe w poniedziałektvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Adobe Stock

Pozostałe wiadomości