TVN24 | Świat

"Kilka stanowczych konkluzji" w przygotowywanym raporcie o UFO

TVN24 | Świat

Autor:
asty//now
Źródło:
PAP

Raport rządu Stanów Zjednoczonych nie zawiera żadnych dowodów, że niezidentyfikowane obiekty latające (UFO) były pozaziemskie, lecz jednocześnie nie wyklucza tego – napisał "New York Times". Jak czytamy w artykule opisującym ten dokument, przytłaczająca większość z ponad 120 obserwacji w ciągu ostatnich 20 lat nie miała związku z żadną amerykańską technologią wojskową lub inną rządową technologią.

Przedstawiciele władz nie potrafią wyjaśnić dziwnych ruchów na niebie, które zbijają z tropu wojskowy i naukowy establishment USA. Amerykański wywiad nie znalazł żadnych dowodów, że niezidentyfikowane obiekty latające (UFO) widziane w ostatnich latach przez pilotów marynarki wojennej to statki kosmiczne z innego świata, lecz wyraźnie tego nie wykluczył – wynika z artykułu w piątkowym wydaniu "New York Timesa".

OGLĄDAJ NA ŻYWO W TVN24 GO

Niezidentyfikowany obiekt latającyUS Secretary of Defence

Zapowiedź "stanowczych konkluzji"

W raporcie podano, że przytłaczająca większość z ponad 120 obserwacji w ciągu ostatnich 20 lat nie miała związku z żadną amerykańską technologią wojskową lub inną rządową technologią – powiedzieli gazecie przedstawiciele władz.

To stwierdzenie wydaje się wykluczać możliwość, że piloci marynarki wojennej, którzy sporządzili raporty o zjawiskach powietrznych, potencjalnie natknęli się na technologię dotyczącą inicjatyw, które rząd USA próbował utrzymać w sekrecie.

Pełna wersja raportu rządowego ma być przekazana Kongresowi do 25 czerwca, ma ona dostarczyć "kilku innych stanowczych konkluzji".

Autor:asty//now

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: US Secretary of Defence