Najlepsze momenty "Kropki nad i". Wybrała Monika Olejnik

Autor:
Monika
Olejnik
Źródło:
tvn24
Najlepsze momenty "Kropki nad i". Wybrała Monika Olejnik
Najlepsze momenty "Kropki nad i". Wybrała Monika Olejnik
tvn24
tvn24Najlepsze momenty "Kropki nad i". Wybrała Monika Olejnik

Czasami atmosfera w studiu była tak gorąca, że rozmowy trwały jeszcze po napisach końcowych. To były czasy: Jarosław Kaczyński mówił, że Donald Tusk ma miłe oczy, a Lech Kaczyński krytykował Zbigniewa Ziobrę. Był też program z braćmi Kaczyńskimi w jednym studiu i Lech Wałęsa z mocnym apelem po wyborach. Z okazji 20. urodzin TVN24 Monika Olejnik wybrała swoje ulubione fragmenty "Kropki nad i".

"Kropka nad i" to kilka tysięcy programów i ważna część demokracji. Od początku współtworzyłam i współtworzę wolne media w Polsce, więc wybór wspomnień był trudny. Chciałam pokazać relacje między politykami, czasami ich odwagę. Mój program to emocje ważne dla naszej historii, z udziałem polityków, twórców, artystów i sportowców.

OGLĄDAJ "KROPKĘ NAD I" W TVN24 GO

Czasami atmosfera w studiu była tak gorąca, że rozmowy trwały jeszcze po napisach końcowych. To były czasy: Jarosław Kaczyński mówił, że Donald Tusk ma miłe oczy, Lech Kaczyński krytykował Zbigniewa Ziobrę. Był też program z braćmi Kaczyńskimi w jednym studiu, a Lech Wałęsa wystąpił z mocnym apelem po wyborach. Donald Tusk tłumaczył się z ucieczki od Tadeusza Mazowieckiego. Ksiądz Boniecki mówił o Kościele. Maciej Stuhr czytał "Campo di Fiori". Historyczne EURO 2012 w Polsce przeżywałam w rozmowach z udziałem m.in. Roberta Lewandowskiego i Zbigniewa Bońka.

Zawsze miałam duszę reporterki, dlatego też moja praca nie kończy się po wyjściu ze studia. Od początku pandemii konsekwentnie wspieram wszystkich pracowników ochrony zdrowia i nauczycieli. W akcji #owacjedlalekarzy #owacjedlasluzbyzdrowia #owacjedlanauczycieli przypominam o potrzebie codziennej życzliwości i szacunku dla medyków.

MONIKA OLEJNIK. OTWARCIE - OGLĄDAJ W TVN24 GO

Monika Olejnik to zdobywczyni najważniejszych nagród dziennikarskich, m.in. Wiktora i Super Wiktora, Niptela, Telekamery, Złotego Mikrofonu i Tęczowego Lauru za tolerancję. Dziennikarz Roku 1998 w konkursie Grand Press. Otrzymała I nagrodę im. Bolesława Prusa za konsekwencję w dążeniu do poznania prawdy w każdych okolicznościach. Kobieta Roku "Twojego Stylu". Laureatka plebiscytu MediaTory w kategorii AuTORytet. Od początku istnienia w TVN, a następnie w TVN24 prowadzi program "Kropka nad i". Zagrała też w filmach (role, o których mówi "wielce daleko-planowe") u reżyserów: Piotra Łazarkiewicza, Juliusza Machulskiego, Aleksandra Pietrzaka oraz w spektaklu teatralnym "Inni ludzie" w reżyserii Grzegorza Jarzyny. 

Autor:Monika Olejnik

Źródło: tvn24

Pozostałe wiadomości