Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

TVN Warszawa | Ulice

Zderzył się z motocyklistą. Uciekł, ale wrócił. "Musiał ochłonąć"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek w centrum
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl Wypadek w centrum

Na skrzyżowaniu Marszałkowskiej ze Świętokrzyską doszło w środę wieczorem do zderzenia samochodu osobowego z motocyklistą. Jak przekazała policja, kierujący autem uciekł przed przybyciem służb, zostawiając na miejscu pasażera. Po chwili jednak wrócił.

Gabriela Putyra z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji przekazała, że informacja o zdarzeniu wpłynęła około godziny 19. - Doszło do zderzenia harleya z toyotą. Motocyklista został najpierw przebadany na miejscu, ale ostatecznie karetka pogotowia ratunkowego zabrała go na dodatkowe badania do szpitala. Był trzeźwy - wskazała policjantka. I dodała: - Kierowca z auta oddalił się z miejsca przed przybyciem służb. Zostawił w samochodzie pasażera. Trwają czynności i ustalane są okoliczności zdarzenia.

Ale przed godziną 21 policjantka poinformowała, że kierowca wrócił na miejsce. - Twierdził, że był zdenerwowany i oddalił się, bo musiał ochłonąć. Został przebadany na zawartość alkoholu, był trzeźwy - powiedziała.

Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl podał z kolei, że do zdarzenia doszło na środku skrzyżowania. - Utrudnienia są głównie na Marszałkowskiej, w kierunku placu Bankowego. Zablokowane są dwa pasy, przejezdny jest tylko jeden - mówił. Dodał też, że strażacy musieli zasypać płyny, które wyciekły na jezdnię.

Autor:katke/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości