Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Obywatelskie zatrzymanie na S8. "Prawie trzy promile alkoholu"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl Kierowca został zatrzymany przez policję

Kierowcy zatrzymali prowadzącego auto na trasie S8, podejrzewając, że jest pijany. Mieli rację.

Jak poinformowała w komunikacie Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, na trasie S8, na odcinku Konotopa - Lazurowa doszło do zatrzymania pojazdu do kontroli.

Najpierw doszło do obywatelskiego zatrzymania Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Potwierdziła to policja: - Doszło do obywatelskiego zatrzymania. Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 16.15, dotyczyło nietrzeźwego kierowcy. Policjanci zatrzymali - na wysokości ulicy Szeligowskiej - kierującego pojazdem infiniti. Pan wydmuchał prawie trzy promile - relacjonowała Gabriela Putyra z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

I dodała, że kierowca został zatrzymany.

GDDKiA informowała, że zablokowany był środkowy pas jezdni w kierunku Białegostoku i zapowiadała, że utrudnienia mogą zakończyć się po godzinie 18.

Autor:katke/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl