Obywatelskie zatrzymanie na Marsa. "Pijany był nie tylko kierowca, ale też pasażer"

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Obywatelskie zatrzymanie w Rembertowie
Obywatelskie zatrzymanie w Rembertowie
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plObywatelskie zatrzymanie w Rembertowie

W Rembertowie doszło do obywatelskiego zatrzymania nietrzeźwego kierowcy. Nasz reporter ustalił nieoficjalnie, że miał on ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu i podróżował z inną pijaną osobą.

Reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz poinformował, że na skrzyżowaniu ulic Marsa i Żołnierskiej w Rembertowie w poniedziałek rano doszło do obywatelskiego zatrzymania nietrzeźwego kierowcy. - Nie mógł on utrzymać prostego toru jazdy. To wzbudziło o innych kierujących zaniepokojenie i doszło do zatrzymania - powiedział Węgrzynowicz.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Informacje potwierdziła nam policja. - Około godziny 9.15 dostaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu - mężczyzna zauważył, że kierujący volkswagenem podejrzanie zachowuje się za kierowcą. Po dojeździe na miejsce policjantów okazało się, że faktycznie jest on nietrzeźwy - powiedziała nam Irmina Sulich ze stołecznej komendy.

Policja nie podała na razie dokładnej zawartości alkoholu w jego organizmie, natomiast nasz reporter ustalił nieoficjalnie, że miał on około ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. - Pijany był nie tylko kierowca, ale też pasażer auta - dodał Węgrzynowicz.

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości