Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Wypadek na przejściu przez Radzymińską. Pieszy trafił do szpitala

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plPotrącenie na Radzymińskiej

Policja wyjaśnia okoliczności niedzielnego potrącenia pieszego na Zaciszu. Mężczyzna trafił do szpitala. Ze wstępnych ustaleń drogówki wynika, że przechodził przez przejście na czerwonym świetle.

Do wypadku doszło około godziny 10.45 na skrzyżowaniu Łodygowej i Radzymińskiej. Jak przekazała w rozmowie z tvnwarszawa.pl Monika Nawrat z Komendy Stołecznej Policji, kierowca toyoty potrącił mężczyznę na przejściu dla pieszych. - Kierujący toyotą jest trzeźwy. Pieszy przechodził przez przejście na czerwonym świetle. Został zabrany do szpitala - poinformowała policjantka.

Na miejscu wypadku było pogotowie ratunkowe. Nadal trwają czynności policji. - Są tu cztery załogi. Dwa patrole i dwie ekipy wypadkowe. Funkcjonariusze wykonują fotografie i pomiary, między innymi drogi hamowania - opisuje Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

- Kierowca toyoty jechał w Radzymińską w kierunku Marek - dowiedział się nasz reporter. - Auto ma rozbity lewy narożnik, lampę, lusterko i błotnik - opisuje. 

Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy jadący w stronę Marek. - Obecnie z ruchu wyłączone są dwa pasy jezdni. Wcześniej ruch został całkowicie wstrzymany na kilka minut, ponieważ policjanci przeprowadzali próbę hamowania toyotą - wyjaśnia Zieliński.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl