Przygotuj się na:

LIKWIDACJA ZAWROTKI NA WĘŹLE POW Z PUŁAWSKĄ

W poniedziałek drogowcy rozpoczną likwidowanie zawrotki na węźle Południowej Obwodnicy Warszawy z Puławską. Nowa organizacja ruchu będzie funkcjonować przez pół roku.

Nowa poczta, nowa jakość?

Najnowsze

Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.plNowoczesna poczta przy placu Szembeka

Samoobsługowe automaty czynne 24 godziny na dobę, nowoczesny wystrój i nowa, czerwona kolorystyka - taka jest poczta otwarta właśnie przy placu Szembeka.

Jak podaje Poczta Polska, poza placówką na Pradze, klienci Poczty Polskiej mogą korzystać już z podobnych punktów na ul. Kazimierzowskiej i alei Niepodległości.

Nowe poczty mają wydzielone strefy usług: pocztową (listy, paczki, wpłaty i wypłaty) i bankowo-ubezpieczeniową (konta, lokaty, polisy).

Oprócz tradycyjnych okienek, do dyspozycji klientów są także:

- strefa samoobsługowa, gdzie dzięki automatycznym urządzeniom, przez 24 godziny na dobę, klienci mogą odbierać i nadawać listy i paczki;

- samoobsługowa strefa handlowo-filatelistyczna, w której kupić można kartki pocztowe, koperty, prasę, artykuły biurowe itp.;

- strefa obsługi klientów biznesowych.

- Jednym z naszych najważniejszych celów jest poprawa jakości obsługi – podkreśla Łukasz Gołębiowski, dyrektor zarządzający Pionem Sprzedaży Poczty Polskiej.

Samoobsługa na nowej poczcie. Jak to działa?

Tak działa automat na nowej poczcieTomasz Zieliński/ tvnwarszawa.pl

Do końca roku w całej Polsce pojawi się około 50 podobnych placówek.

//mz