Najnowsze

Prognoza pogody do końca majówki

Najnowsze

Prognoza pogody na 5 dni
TVN MeteoPrognoza pogody na 5 dni

Jest naprawdę przyjemny poniedziałek. Kolejne dni zapowiadają się jednak pochmurno. Lokalnie wystąpi przelotny deszcz, może zagrzmieć. Termometry wskażą maksymalnie do 20 stopni Celsjusza.

Wtorek zapowiada się pochmurno. Na niebie pojawią się niewielkie przejaśnienia. Na południu i zachodzie wystąpią opady deszczu. Spadnie do 10 litrów na metr kwadratowy. W Bieszczadach będzie grzmiało, w dodatku może wystąpić wiatr w porywach do 70 kilometrów na godzinę. Termometry wskażą maksymalnie od 12 st. C na Suwalszczyźnie do 19 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, okresami silniejszy, ze wschodu. Ciśnienie będzie spadać. W południe barometry wskażą 1009 hPa.

Środa z przelotnymi deszczami

W całym kraju wystąpi przelotny deszcze. Na Podkarpaciu zagrzmi. Przewidywane są silne porywy wiatru do 70 km/h. Termometry wskażą maksymalnie od 13 st. C na Suwalszczyźnie do 20 st. C na Podkarpaciu. Ze wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr, okresami silniejszy.

Pochmurny czwartek

Czwartek będzie pochmurny. Spadnie deszcz, lokalnie ok. 10-15mm. Na Podkarpaciu mogą wystąpić burze, wiatr powieje z prędkością do 70 km/h. Termometry wskażą maksymalnie od 12 st. C na Suwalszczyźnie do 19 st. C na Podkarpaciu. Wiatr słaby i umiarkowany powieje z kierunku wschodniego. W północnej części kraju wiatr silny w porywach do 60 km/h.

Piątek z przebłyskami słońca

Z za chmur wyjdzie słońce. Wystąpią niewielkie przejaśnienia. Lokalnie spadnie ok. 10-15 mm. Na Podkarpaciu będzie grzmieć. Pojawi się wiatr w porywach do 70 km/h. Termometry wskażą maksymalnie 10 st. C na Suwalszczyźnie, 20 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, z północy.

Weekend zapowiada się pogodny

Niemal w całym kraju będzie pogodnie, z wyjątkiem południa gdzie spadnie deszcz. Termometry wskażą maksymalnie 12 st. C na Suwalszczyźnie, 16 st. C na Dolnym Śląsku. Z północy powieje słaby i umiarkowany wiatr.

Niedziela zapowiada się bardzo pogodnie. Na południu Polski wystąpią opady deszczu. Termometry wskażą maksymalnie 12 st. C na Suwalszczyźnie, 16 st. C na Dolnym Śląsku. Z północy powieje słaby i umiarkowany wiatr.

Autor: wd / Źródło: TVN Meteo

Pozostałe wiadomości