Pokazali pierwsze zdjęcia księcia


Książę William i księżna Kate opublikowali dwa pierwsze zdjęcia ich niedawno narodzonego syna Louisa - powiadomił w niedzielę Pałac Kensington. Na jednej fotografii jest sam Louis, a na drugiej widać, jak przytula go starsza siostra, trzyletnia księżniczka Charlotte.

Jedno ze zdjęć zostało zrobione, gdy Louis miał zaledwie trzy dni - podaje agencja Associated Press.

"Książę i księżna (Wiliam i Kate -red.) pragną podziękować wszystkim za ich życzliwe wiadomości z okazji narodzin księcia Luisa oraz z okazji trzecich urodzin księżnej Charlotte” - napisano w jednym z postów.

Trzecie royal baby

Obie fotografie zostały opublikowane przez parę książęcą i zrobione przez Kate w ich rezydencji, w Pałacu Kensington. Starszego brata Louisa, księcia George'a, który 22 lipca skończy pięć lat, nie ma na zdjęciach.

Jak oświadczył w niedzielę Pałac Kensington, William i księżna są "bardzo zadowoleni", że mogli pokazać fotografie.

Louis Arthur Charles, przedstawiany jako książę Cambridge Louis, urodził się 23 kwietnia i tego samego dnia został przewieziony ze szpitala do domu.

Trzecie dziecko pary książęcej jest piąte w linii sukcesji - po księciu Karolu, swoim ojcu Williamie i rodzeństwie George'u i Charlotte, a przed młodszym bratem Williama, Harrym.

Kolejność sukcesji do brytyjskiego tronuPAP, Reuters, tvn24.pl

Autor: momo/tr / Źródło: PAP/tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Twitter (@KensingtonRoyal)

Tagi:
Raporty:
Pozostałe wiadomości