"Koronawirus. Raport"

13 marca 2020

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, w TVN24 ruszył nowy program "Koronawirus. Raport". Jest on emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.30, a w weekendy o godzinie 18.

Goszczący w programie specjaliści rozwiewają wątpliwości dotyczące koronawirusa i odpowiadają na pytania, które mogą państwo przesyłać na adres mailowy kontakt24@tvn.pl

Autor:red.

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Raporty:

Dr Andrzej Wiśniewski, znany w województwie łódzkim anestezjolog zmarł w czwartek w szpitalu w Sieradzu. Lekarz miał 70 lat, ostatnio pracował w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Wieluniu. Chorował na COVID-19. - Mierzył się z zagrożeniem. Wiedział, jakie jest ryzyko. Ale to był lekarz z krwi i kości - wspominają go inni medycy. 

Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie uruchomiła Centrum Wsparcia Sanpeidu, w ramach którego studenci-wolontariusze wykonują część zadań miejscowej stacji sanitarno-epidemiologicznej. Studenci i pracownicy uczelni sprawdzają też sanepidowskie systemy informatyczne i szukają sposobu, żeby były one bardziej wydajne.