Justyna Suchecka odpowiadała na pytania internautów w programie "Ty pytasz, TVN24 odpowiada"

Źródło:
TVN24
Justyna Suchecka odpowiada na pytanie internautki o to, jak wygląda życie dziennikarza po pracy
Justyna Suchecka odpowiada na pytanie internautki o to, jak wygląda życie dziennikarza po pracy TVN24
wideo 2/4
Justyna Suchecka odpowiada na pytanie internautki o to, jak wygląda życie dziennikarza po pracy TVN24

Dziennikarka tvn24.pl Justyna Suchecka, zajmująca się tematyką edukacyjną, wystąpiła w czwartek wieczorem w programie "Ty pytasz, TVN24 odpowiada". - To, że trafiłam do zawodu, było przypadkiem - przyznała. Zdradziła też, co lubi robić w wolnym czasie.

Cykl "Ty pytasz, TVN24 odpowiada" to program, który powstał z okazji 20-lecia stacji. Na facebookowej stronie TVN24 można co tydzień zadać pytanie dziennikarzom telewizji. Na pytania i komentarze w czasie kolejnego spotkania odpowiadała Justyna Suchecka, dziennikarka tvn24.pl specjalizująca się w tematyce edukacyjnej.

ZOBACZ NASZĄ RELACJĘ ZE SPOTKANIA Z JUSTYNĄ SUCHECKĄ >>>

Czy studia dziennikarskie to klucz do zawodu?

Suchecka była pytana, czy studiowanie dziennikarstwa to klucz do zawodu. Przyznała, że nie studiowała dziennikarstwa, a ekonomię. - To, że trafiłam do zawodu, było przypadkiem - powiedziała. Wyjaśniała, że na jej kierunku trzeba było odbyć praktyki w mediach. - Po pierwszym dniu w redakcji, jeszcze wtedy w Poznaniu, wiedziałam, że nie chcę robić niczego innego - mówiła. - Jeżeli chce się być dziennikarzem, to te studia są pomocne, ale na pewno nie są najważniejsze - podsumowała.

Zapraszamy do serwisu #Nasze20lecie.

Justyna Suchecka odpowiada na pytanie internautki: czy studiowanie dziennikarstwa jest kluczem do sukcesu w zawodzie?
Justyna Suchecka odpowiada na pytanie internautki: czy studiowanie dziennikarstwa jest kluczem do sukcesu w zawodzie? TVN24

Kiedy wrócimy na zdalne nauczanie?

Dziennikarka mówiła też, że ma nadzieję, że nie wrócimy do nauczania zdalnego. - Przyglądam się temu, jak przygotowały się szkoły. Wierzę, że ta edukacja stacjonarna, na której nam tak bardzo zależy, potrwa jak najdłużej. Mam nadzieję, że do końca tego roku szkolnego - powiedziała.

- Oczywiście zakładam, że będą od tego wyjątki, że regionalnie gdzieś być może część uczniów będzie musiała przejść na nauczanie zdalne czy hybrydowe, tego nie da się wykluczyć. Ale dużo zależy od tego, jak będziemy się w szkołach zachowywać. Czy będziemy starali się przestrzegać zaleceń sanitarnych, czy będziemy się szczepić, czy będziemy w tych szkołach mogli tak funkcjonować, by wszyscy byli bezpieczni, bo to najważniejsze - kontynuowała. Jak mówiła, zdaje sobie sprawę, że "nauka zdalna była bardzo dotkliwa". Dodała jednocześnie, że "dużo dobrego możemy z niej wyciągnąć".

Suchecka była także pytana o swoją pracę w TVN-ie i to, co lubi w niej najbardziej. - Myślę, że to, że cały czas uczę się czegoś nowego - przyznała. Przypomniała, że przez lata była dziennikarką prasową. - Bardzo dużo pisałam, ale nie występowałam przed kamerą tak często, jak to się teraz zdarza - powiedziała Suchecka. Dodała, że inspirują ją także ludzie, z którymi pracuje. - Można się od nich naprawę dużo nauczyć - stwierdziła.

Zobacz także cykl programów #Nasze20lecie w TVN24 GO.

Justyna Suchecka odpowiada na pytanie internauty o nauczanie zdalne i pracę w TVN-ie
Justyna Suchecka odpowiada na pytanie internauty o nauczanie zdalne i pracę w TVN-ie TVN24

Suchecka o życiu dziennikarki po pracy

Internautów interesowało także, co dziennikarka robi w czasie wolnym. Suchecka powiedziała, że w tym tygodniu właściwie nie miała wolnego czasu, bo - jak mówiła - początek roku szkolnego jest bardzo intensywny. Wyznała jednak, że zwykle w wolnym czasie bardzo lubi czytać. Zdradziła też, że przez wiele lat trenowałam taniec towarzyski i nawet uczyła go innych.

Dziennikarkę pytano również, co robi, kiedy nie jest w pracy, a widzi, że dzieje się coś ważnego. - Kiedy byłam początkującą dziennikarką, to właściwie każdy wypadek, który widziałam, zgłaszałam do redakcji. Każda rzecz, jaka działa się na mieście, to zaraz sprawdzałam, czy ktoś się tym nie zajmuje, bo przecież to jest taki temat. Z biegiem lat zaczęłam nad tym trochę bardziej panować, ale nie da się tego uniknąć - wyznała. - Kiedy człowiek widzi, że dzieje się coś ważnego, to przecież nie będzie udawał, że nie jest dziennikarzem. Myślę, że dziennikarzami, czy tego chcemy, czy nie jesteśmy przez całą dobę - stwierdziła.

Matury ustne i pytania pod klucz

Podczas spotkania nie zabrakło także pytań dotyczących edukacji. Dziennikarka była pytana m.in. o to, co sądzi o likwidacji ustnych matur. Przypomniała, że zostały one usunięte w związku z pandemią, ale dyskusja o tym, czy należy je zlikwidować, toczyła się znacznie wcześniej.

- Mamy taki problem w edukacji, nie tylko w Polsce, że egzaminy zewnętrzne, czyli to, jak sprawdzamy uczniów, bardzo mocno determinuje to, co się dzieje w klasie. Na przykład, jeżeli jest sprawdzana jakaś umiejętność, dajmy na to pisanie rozprawek, to znaczy, że będziemy przez dwa, trzy lata wałkowali rozprawki i to, co powinno w nich być. I tak jest też z ustną maturą - stwierdziła Suchecka.

Justyna Suchecka odpowiada na pytanie internautki o ustną maturę
Justyna Suchecka odpowiada na pytanie internautki o ustną maturęTVN24

Jak mówiła, "musimy zadać sobie pytanie, czego uczy ustna matura". - Czy ona uczy nas tego, na czym nam zależy, czyli żeby młodzi ludzie potrafili się komunikować i wyrażać własne zdanie, czy może jednak uczy nas tego, by po raz kolejny odpowiedzieć na pytanie, czy Wokulski był romantykiem czy pozytywistą - zastanawiała się dziennikarka.

Przyznała, że osobiście jest zwolenniczką tego, by ustna matura została. - Uważam, że nawet mimo tego, że uczelnie nie biorą jej pod uwagę przy rekrutacji, to jest jednak coś, co może trenować z uczniami ważne i potrzebne im umiejętności, nawet jeżeli nie czują się tak zwanymi humanistami - stwierdziła.

Internauci byli także ciekawi, co Suchecka sądzi o odpowiedziach pod klucz. Dziennikarka zwróciła uwagę, że system egzaminowania ulegał zmianie na przestrzeni lat i obecnie nie sprawdza się matur sztywno pod klucz, tak jak w jej licealnych czasach. - Obecnie mamy do czynienia z kluczem holistycznym, nauczyciel ma większą swobodę w sprawdzaniu. Myślę, że klucz lepiej sprawdza się w przypadku przedmiotów ścisłych, w języku polskim to jest bardzo trudne. Często zasłaniamy się kluczem, ale czasem to nie klucz jest problemem, tylko to, że nie nauczono nas jasno wyrażać myśli - uznała dziennikarka.

Dobry nauczyciel, czyli jaki?

Internauci dopytywali również, jak sprawić, by ludzie byli bardziej świadomi niskich pensji nauczycieli. Suchecka przyznała, że "mamy bardzo dużo do zrobienia w kwestii edukacji społecznej". - Powinniśmy więcej rozmawiać o tym, jakie są uwarunkowania tej pracy, dlaczego potrzebujemy nauczycieli. Musimy jak najwięcej pokazywać, jak mogłoby być, gdyby szkoła była priorytetem dla państwa - mówiła. Zaznaczyła jednak, że nie ma jednej dobrej recepty.

Suchecka mówiła też o tym, jak jej zdaniem powinna wyglądać relacja na linii uczeń-nauczyciel. - Powinniśmy zastanowić się, na czym jest budowany autorytetu nauczyciela - na strachu, czy na wzajemnej relacji? Ja osobiście lubiłam nauczycieli, którzy skracali dystans. Nawet kiedy mówiliśmy do nich "panie profesorze", "pani profesor", to traktowali nas po partnersku. Wiem, że wielu nauczycieli to robi, choć wielu także obawia się utraty autorytetu - stwierdziła.

Na pytanie, jaka jest według niej cecha dobrego nauczyciela, odparła: - Trzeba lubić ludzi i być ciekawym ludzi.

"Ty pytasz, TVN24 odpowiada"

Jakie pytania padały w czasie poprzednich spotkań oraz jak odpowiadali na nie: Piotr Kraśko, Andrzej Morozowski, Konrad Piasecki, Anita Werner, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Wojciech Bojanowski, Brygida Grysiak i Patrycja Redo-Łabędziewska? Wydania dostępne w TVN24 GO:

Ty pytasz, Piotr Kraśko odpowiada Ty pytasz, Andrzej Morozowski odpowiada Ty pytasz, Konrad Piasecki odpowiada Ty pytasz, Anita Werner odpowiada Ty pytasz, Katarzyna Kolenda-Zaleska odpowiada Ty pytasz, Wojciech Bojanowski odpowiada Ty pytasz, Brygida Grysiak odpowiada Ty pytasz, Patrycja Redo-Łabędziewska odpowiada

Autorka/Autor:akr

Źródło: TVN24

Pozostałe wiadomości

Psychiatra, profesor Tadeusz Pietras powiedział w TVN24, że co piąty senior w Polsce "cierpi na zaburzenia nastroju o charakterze depresji". To - jak wskazał - dużo większy odsetek niż w państwach zachodnich. - Na depresję składa się pewien komplet objawów. Nigdy wszystkie objawy nie występują u wszystkich osób. Czasami depresja może mieć charakter maskowany - wyjaśnił.

Choruje co piąty senior. "Nigdy wszystkie objawy nie występują u wszystkich osób"

Choruje co piąty senior. "Nigdy wszystkie objawy nie występują u wszystkich osób"

Źródło:
TVN24

Papież Franciszek "miał spokojną noc i odpoczął" - głosi najnowszy, krótki komunikat Watykanu w sprawie papieża, który ukazał się w niedzielę rano. Dzień wcześniej doszło do pogorszenia stanu 88-letniego Franciszka.

Najnowszy komunikat o stanie zdrowia papieża

Najnowszy komunikat o stanie zdrowia papieża

Źródło:
Reuters, PAP

Pomimo zaangażowania wielu osób i prowadzonej ponad półtorej godziny resuscytacji, nie udało się uratować życia turysty w Beskidach. Mężczyzna został znaleziony przez postronne osoby około 100 metrów od szczytu Klimczoka (Śląskie).

100 metrów od szczytu znaleźli nieprzytomnego turystę. Nie udało się go uratować

100 metrów od szczytu znaleźli nieprzytomnego turystę. Nie udało się go uratować

Źródło:
PAP

Bomba ekologiczna - tak mówi się o skażonych terenach po dawnych zakładach chemicznych Zachem w Bydgoszczy. Miasto nie jest w stanie wziąć na siebie kosztów oszyszczenia, które są szacowane na kilka miliardów złotych. Bez pomocy państwa lub Unii Europejskiej jest to niemożliwe. Hydrogeolog dr hab. inż. Mariusz Czop, profesor Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie mówi wprost o "gigantycznej porażce naszego państwa".

To tykająca bomba ekologiczna. "Gigantyczna porażka naszego państwa"

To tykająca bomba ekologiczna. "Gigantyczna porażka naszego państwa"

Źródło:
tvn24.pl

Wyszli do lasu w miejscowości Rzeczków (Łódzkie), żeby ściąć drzewa. Znaleziono ich przygniecionych. 68-letni mężczyzna zginął na miejscu, 41-latek zmarł w szpitalu.

Tragedia podczas wycinki drzew. Nie żyją dwaj mężczyźni

Tragedia podczas wycinki drzew. Nie żyją dwaj mężczyźni

Źródło:
tvn24.pl

Olaf Scholz walczy o utrzymanie się na stanowisku kanclerza. Przed trzema laty polityk z ramienia Socjaldemokratycznej Partii Niemiec (SPD) zastąpił w tej roli Angelę Merkel, przerywając tym samym 16-letnie rządy chadecji. Po wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2024 roku, gdy jego partia nie zdobyła nawet 15 procent, na kanclerza spadła fala krytyki. Prasa pisała wówczas, że "Niemcy mają dość Olafa Scholza" i że "teraz prawie nie ma znaczenia, czego żąda lub co obiecuje". Upadek jego rządu potwierdził złą passę polityka. Z jakimi obietnicami idzie do tych wyborów?

Dlaczego "Niemcy mają dość" Olafa Scholza

Dlaczego "Niemcy mają dość" Olafa Scholza

Źródło:
Berliner Morgenpost, Deutsche Welle, PAP, tvn24.pl

Miliarder, 94-letni Warren Buffet, sprzedał pod koniec 2024 roku akcje o wartości ponad 134 miliardów dolarów. Zwiększył tym samym zapas gotówki firmy Berkshire, w której jest prezesem, do rekordowej sumy 334 miliardów dolarów - wynika z rocznego raportu. Nie wyjaśnia jednak powodów swojej decyzji.

Warren Buffet pozbywa się kolejnej puli akcji. Analitycy spekulują dlaczego

Warren Buffet pozbywa się kolejnej puli akcji. Analitycy spekulują dlaczego

Źródło:
PAP

Warunki proponowanej nowej umowy o amerykańskim udziale w przychodach z minerałów i złóż naturalnych Ukrainy wydają się jeszcze surowsze dla Kijowa, niż pierwotna, odrzucona przez Ukraińców wersja - pisze "New York Times". Projekt zakłada przekazanie USA 500 miliardów dolarów dochodów z eksploatacji surowców. Amerykański sekretarz skarbu Scott Bessent stwierdził, że ta umowa będzie "jasnym sygnałem dla Rosji".

"Szereg zobowiązań" i potężne kwoty. Media: warunki nowej wersji umowy jeszcze cięższe dla Ukrainy

"Szereg zobowiązań" i potężne kwoty. Media: warunki nowej wersji umowy jeszcze cięższe dla Ukrainy

Źródło:
New York Times, PAP

W mieście Trujillo na północy Peru zawalił się dach w części restauracyjnej tamtejszego centrum handlowego. Lokalne media przekazały, że co najmniej sześć osób zginęło, a 82 zostały ranne. W całym regionie La Libertad ogłoszono dwa dni żałoby.

Zawalił się dach centrum handlowego. Dwa dni żałoby

Zawalił się dach centrum handlowego. Dwa dni żałoby

Źródło:
PAP

W sobotę wieczorem pracownicy rządu federalnego USA otrzymali e-maile z działu kadr Biura Zarządzania Personelem Stanów Zjednoczonych (OPM), z prośbą o przesłanie informacji co udało się im zrobić w pracy w minionym tygodniu - donosi Reuters. Brak odpowiedzi ma być podstawą do zwolnienia z pracy. Chwilę wcześniej Musk zapowiedział takie działanie w serwisie X.

"Co robiłeś w zeszłym tygodniu?" Musk przepytuje urzędników, za brak odpowiedzi grozi zwolnieniami

"Co robiłeś w zeszłym tygodniu?" Musk przepytuje urzędników, za brak odpowiedzi grozi zwolnieniami

Źródło:
Reuters, X, PAP, tvn24.pl

Ulewne opady deszczu doprowadziły do powstania powodzi błyskawicznych w stolicy Botswany. W wyniku żywiołu zginęło siedem osób, tym troje dzieci -poinformował w sobotę prezydent Duma Boko.

Zalane domy, zamknięte szkoły. Są ofiary śmiertelne, w tym dzieci

Zalane domy, zamknięte szkoły. Są ofiary śmiertelne, w tym dzieci

Źródło:
Reuters

W niedzielę o 8 rano rozpoczęły się przedterminowe wybory w Niemczech. Obywatele tego kraju wybierają nowy skład Bundestagu. Sondaże wskazują na przewagę chadeków, a jej lider Friedrich Merz jest faworytem do objęcia urzędu kanclerza.

Niemcy głosują. Jest jeden faworyt w sondażach

Niemcy głosują. Jest jeden faworyt w sondażach

Aktualizacja:
Źródło:
PAP

Sąd utrzymał w mocy decyzję prokuratury o umorzeniu śledztwa w sprawie wypadku drogowego z udziałem byłego zastępcy dyrektora Służby Więziennej Artura Dziadosza. Podstawą były opinie biegłych, którzy ocenili, że do śmiertelnego potrącenia pieszej na pasach nie doszło z winy kierowcy.

Były wiceszef Służby Więziennej śmiertelnie potrącił kobietę. Sąd zajął się decyzją o umorzeniu śledztwa

Były wiceszef Służby Więziennej śmiertelnie potrącił kobietę. Sąd zajął się decyzją o umorzeniu śledztwa

Źródło:
PAP

W trzecią rocznicę wybuchu inwazji zbrojnej Rosji na Ukrainę Wielka Brytania ogłosi największy od początku agresji pakiet sankcji przeciwko Moskwie - zapowiedział szef brytyjskiej dyplomacji David Lammy. Dzień wcześniej premier Keir Starmer rozmawiał telefonicznie z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim. 

Chcą "przykręcić śrubę" Rosji. Szykują największy pakiet sankcji

Chcą "przykręcić śrubę" Rosji. Szykują największy pakiet sankcji

Źródło:
PAP, Reuters

Kolejna fala obfitych opadów śniegu nawiedziła wybrzeże Morza Japońskiego. Miejscami grubość pokrywy śnieżnej przekracza pięć metrów.

Miejscami leży ponad pięć metrów śniegu

Miejscami leży ponad pięć metrów śniegu

Źródło:
Reuters, NHK

- Przyszłość jest naturalną konsekwencją naszych działań tu i teraz. Tylko na nią jeszcze mamy wpływ. Dlatego tak ważne, żeby dobrze się do niej przygotować - mówi Natalia Hatalska, założycielka i dyrektorka infuture.institute – instytutu badań nad przyszłością. W rozmowie z tvn24.pl wskazuje, że kolejnym obszarem, który ludzkość będzie próbować cyfryzować są zmysły. -Doświadczenia cyfrowe mają w ten sposób stać się pełniejsze - wyjaśnia.

Po cyfryzacji informacji i relacji czas na zmysły. "Czy w przyszłości nie będą nam potrzebne ciała?"

Po cyfryzacji informacji i relacji czas na zmysły. "Czy w przyszłości nie będą nam potrzebne ciała?"

Źródło:
tvn24.pl

Nie ma się z czego śmiać. Bądźmy poważni, bo sytuacja robi się naprawdę poważna - napisał na platformie X premier Donald Tusk. Nastąpiło to krótko po spotkaniu prezydenta Andrzeja Dudy z prezydentem USA Donaldem Trumpem.

"Sytuacja robi się naprawdę poważna". Wpis premiera

"Sytuacja robi się naprawdę poważna". Wpis premiera

Źródło:
PAP

Skute lodem o tej porze roku jezioro White Bear Lake w stanie Minnesota to zwyczajny widok. Ale uwięziony w nim samochód marki Buick to, zdaniem miejscowych, "coś niezwykłego".

Auto uwięzione w zamarzniętym jeziorze. Właściciel zwleka, policjanci apelują

Auto uwięzione w zamarzniętym jeziorze. Właściciel zwleka, policjanci apelują

Źródło:
CBS News

Wierni z różnych krajów przychodzą kolejny dzień pod rzymską Poliklinikę Gemelli, gdzie przed pomnikiem Jana Pawła II zostawiają świeczki i kwiaty oraz modlą się o zdrowie przebywającego tam ósmy dzień papieża Franciszka. Włoska prasa pisze, że "świat niepokoi się i modli się za papieża" i że "kluczowe będą najbliższe godziny".

"Forza Francesco", "milczenie Kurii". Włoska prasa: świat niepokoi się

"Forza Francesco", "milczenie Kurii". Włoska prasa: świat niepokoi się

Źródło:
PAP

Spotkanie z Donaldem Trumpem traktuję jako dopełnienie procesu po tym, jak wcześniej rozmawiałem z sekretarzem obrony USA i generałem Keithem Kelloggiem - powiedział prezydent Andrzej Duda w rozmowie z korespondentem "Faktów" TVN w Waszyngtonie Marcinem Wroną. Mówił także o "sprytnym planie" dotyczącym amerykańskiego zaangażowania w rozmowy o zakończeniu wojny między Ukrainą a Rosją, który jednocześnie byłby "swoistą gwarancją bezpieczeństwa dla Ukrainy".

Prezydent Andrzej Duda o "sprytnym planie" w rozmowie z Marcinem Wroną po spotkaniu z Donaldem Trumpem

Prezydent Andrzej Duda o "sprytnym planie" w rozmowie z Marcinem Wroną po spotkaniu z Donaldem Trumpem

Źródło:
TVN24, PAP

Prezydent USA Donald Trump, w czasie przemówienia na konferencji CPAC, mówił, że w sprawie zakończenia wojny w Ukrainie rozmawia zarówno z Władimirem Putinem, jak i Wołodymyrem Zełenskim. - Chcemy, by Ukraina dała nam coś za wszystkie pieniądze, które na nią wyłożyliśmy - powiedział. Ocenił też, że działania jego poprzednika Joe Bidena w tym zakresie były "głupie".

Trump o Ukrainie: to dotyczy Europy, a nie nas

Trump o Ukrainie: to dotyczy Europy, a nie nas

Źródło:
TVN24, PAP
Leki, psychodeliki i elektrowstrząsy. Jak naukowcy szukają źródła depresji

Leki, psychodeliki i elektrowstrząsy. Jak naukowcy szukają źródła depresji

Źródło:
tvn24.pl
Premium

Depresja to groźna choroba, która może być śmiertelna. Jej objawy mogą zostać niezauważone zarówno u siebie, jak i u bliskich. Eksperci podkreślają, że nie można lekceważyć depresji i warto sięgnąć po profesjonalne wsparcie. Oto aktualna lista, gdzie szukać pomocy. 

Światowy Dzień Walki z Depresją. Tu znajdziesz profesjonalną pomoc

Światowy Dzień Walki z Depresją. Tu znajdziesz profesjonalną pomoc

Źródło:
tvn24.pl

Jest z nami prezydent Duda z Polski. To fantastyczny człowiek, mój wielki przyjaciel - mówił na konferencji konserwatystów CPAC prezydent Donald Trump. Polski prezydent wtedy wstał i pomachał zgromadzonym. Później z szefem swojego gabinetu Marcinem Mastalerkiem bił brawo na stojąco, gdy Trump mówił, że urzędnicy do spraw równości zostali zwolnieni.

Andrzej Duda na konferencji konserwatystów. Wstaje, macha, bije brawo

Andrzej Duda na konferencji konserwatystów. Wstaje, macha, bije brawo

Źródło:
tvn24.pl

Atak z użyciem siekiery w Wałbrzychu. Poważnie ranna w twarz została dwudziestolatka, do szpitala trafił również pięćdziesięcioletni mężczyzna. Do sprawy zatrzymano osiemnastolatka. Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia.

Młoda kobieta trafiona siekierą w twarz, policja zatrzymała 18-latka

Młoda kobieta trafiona siekierą w twarz, policja zatrzymała 18-latka

Źródło:
tvn24.pl
Tak wytrenowano chińską AI

Tak wytrenowano chińską AI

Źródło:
tvn24.pl
Premium
Pan Schmidt daje żółtą kartkę, "księgowy" może stracić stołek. Dokąd zmierzają Niemcy?

Pan Schmidt daje żółtą kartkę, "księgowy" może stracić stołek. Dokąd zmierzają Niemcy?

Źródło:
tvn24.pl
Premium

W najnowszym "Kadrze na kino" Ewelina Witenberg podsumowała najważniejsze wydarzenia ze świata filmu i muzyki w mijającym tygodniu. W programie między innymi o remake'u klasycznego horroru "Nosferatu", wyczekiwanym powrocie serialu "Biały Lotos", nowej roli Cezarego Pazury i planowanym występie AC/DC tego lata w Polsce.

"Nosferatu" w nowej odsłonie, powraca "Biały Lotos", AC/DC zagra w Polsce

"Nosferatu" w nowej odsłonie, powraca "Biały Lotos", AC/DC zagra w Polsce

Źródło:
tvn24.pl