TVN24 | WOŚP 2022

WOŚP 2022 w TVN24 i tvn24.pl. Stwórz z nami interaktywną Wielką Mapę Orkiestrowych Serc

TVN24 | WOŚP 2022

Autor:
tmw
Źródło:
tvn24.pl
Stwórz z nami interaktywną Wielką Mapę Orkiestrowych Serc
Stwórz z nami interaktywną Wielką Mapę Orkiestrowych SercTVN24
wideo 2/22
TVN24Stwórz z nami interaktywną Wielką Mapę Orkiestrowych Serc

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ruszy w niedzielę o 8.30 pod hasłem "Przejrzyj na oczy". To kolejny już rok, gdy TVN Grupa Discovery wspiera WOŚP. Zapraszamy do wspólnego grania: stwórzmy razem interaktywną Wielką Mapę Orkiestrowych Serc. Oto, jak można to zrobić.

TVN GRUPA DISCOVERY JEST GOSPODARZEM I PARTNEREM 30. FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy gra w tym roku po raz 30. Środki zebrane 30 stycznia zostaną przeznaczone na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Kolejny rok TVN Grupa Discovery jest gospodarzem Orkiestry: przez cały dzień w TVN, TTV, TVN24 oraz w serwisie Player, będzie można oglądać to, co się dzieje w ramach Finału.

Pokażemy najciekawsze aukcje, porozmawiamy z wolontariuszami, medykami i osobami znanymi i lubianymi, które wspierają WOŚP. Połączymy się także z małymi i dużymi sztabami w kraju i w najdalszych zakątkach świata, od Australii po Kalifornię w USA. A punktualnie o 20 pokażemy na żywo "Światełko do nieba".

Użytkownicy tvn24.pl także grają z Orkiestrą. Tak jak w ubiegłych latach, czekamy na wasze zdjęcia, filmy i relacje, które pokażemy w portalu tvn24.pl oraz na antenie TVN24 w dniu Finału. Stwórzmy razem Wielką Mapę Orkiestrowych Serc!

Wystarczy zamieścić publiczny post w mediach społecznościowych - na Facebooku, Twitterze lub Instagramie - wraz z hasztagiem #WOSPwTVN24 oraz hasztagiem z nazwą swojej miejscowości (na przykład #Warszawa, #Bialystok, #Koszalin, #Londyn). Materiały można także wysyłać na Kontakt 24. Zdjęcie, film lub relacja mogą znaleźć się na wielkiej mapie orkiestrowych serc. Twórzcie ją razem z nami!

Stwórz z nami Wielką Mapę Orkiestrowych Serctvn24.pl

ZOBACZ SPECJALNY SERWIS #WOSPwTVN24

30. Finał WOŚP

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna. W poprzednich 29 edycjach fundacja zebrała i przeznaczyła na wsparcie polskiego systemu ochrony zdrowia ponad półtora miliarda złotych, które przeznaczyła na zakup ponad 67 tysięcy urządzeń. W czasie ubiegłorocznego Finału zebrano blisko 211 milionów złotych, co jest najwyższą kwotą w historii organizacji.

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to organizacja pozarządowa ciesząca się - według badań przygotowanych przez Grupę IQS, a opublikowanych w styczniu 2021 roku - największym zaufaniem społecznym w Polsce. 84 proc. badanych wskazało, że ufa Fundacji WOŚP - w tym z czego 52 proc. badanych określiło, że zdecydowanie ma zaufanie do Orkiestry, a 32 proc. - raczej ma zaufanie.

Autor:tmw

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: tvn24.pl

Pozostałe wiadomości