Aukcje gwiazd TVN i TVN24 na WOŚP

Aktualizacja:
Źródło:
tvn24.pl, TVN24
Grzegorz Kajdanowicz: dam z siebie wszystko, żeby ten mecz był dla zwycięzcy aukcji satysfakcjonujący
Grzegorz Kajdanowicz: dam z siebie wszystko, żeby ten mecz był dla zwycięzcy aukcji satysfakcjonującyTVN24
wideo 2/21
Grzegorz Kajdanowicz: dam z siebie wszystko, żeby ten mecz był dla zwycięzcy aukcji satysfakcjonującyTVN24

Jak co roku z okazji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można wziąć udział w licznych aukcjach wyjątkowych przedmiotów i przeżyć. Również gwiazdy TVN i TVN24 przekazały na szczytny cel coś od siebie. Wśród licytacji wciąż możemy znaleźć między innymi mecz z Grzegorzem Kajdanowiczem, obraz namalowany dla Moniki Olejnik czy dzień w redakcji TVN24.

TVN GRUPA DISCOVERY JEST GOSPODARZEM I PARTNEREM 30. FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

TAK RELACJONOWALIŚMY 30. FINAŁ WOŚP W TVN24.PL

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowany był 30 stycznia pod hasłem "Przejrzyj na oczy". Zebrane środki zostaną przeznaczone na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Podczas 30. Finału pieniądze zbierało 120 tysięcy wolontariuszy i około 1700 sztabów w Polsce i 29 krajach świata.

WOŚP podczas 30. Finału zebrał 136 282 325 zł. To nowy rekord Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy. Rok temu Finał zakończył się wynikiem 127 495 626 zł. W sumie w ubiegłym roku Polki i Polacy wrzucili do puszek WOŚP lub wpłacili na konto Orkiestry łącznie prawie 211 milionów złotych.

Na licytacjach z okazji 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znalazły się liczne oferty od gwiazd TVN i TVN24. Grzegorz Kajdanowicz, dziennikarz, jeden z prowadzących główne wydanie "Faktów" TVN, na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystawił zaproszenie do wspólnej gry na korcie. Dziennikarz gra w tenisa ziemnego od ponad 20 lat. - Debiutuję w kwestii wystawiania czegoś na licytację dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pomyślałem sobie, że jeżeli mam coś robić, to może warto to zrobić trochę ciekawiej - wyznał dziennikarz. 

WOŚP 2022: Mecz tenisa z Grzegorzem Kajdanowiczem

WOŚP 2022. Wspólny mecz tenisowy z Grzegorzem Kajdanowiczem
WOŚP 2022. Wspólny mecz tenisowy z Grzegorzem KajdanowiczemTVN24

Rysunek, obraz, historyczna przypinka, a może wizyta na planie?

Wojciech Zimiński przekazał na licytację rysunek "Wypłaszczenie". "Od prawie dwóch lat w czasie kolejnych fal pandemii słyszymy o wypłaszczeniu. Z pewnością to zjawisko istnieje, ale wątpliwości budzi przedmiot wypłaszczenia. W wielu momentach rozum był aplikowany w dawkach homeopatycznych. Rządzący i niektórzy rządzeni postanowili nie zawsze stosować prastary i sprawdzony sposób na radzenie sobie z problemami, czyli myślenie. Nie traćmy nadziei, że istnieje związek między rzeczywistością a myśleniem, że 'wypłaszczeni' są mniejszością" - napisał dziennikarz znany ze "Szkła kontaktowego".

Licytacja została zakończona. Najwyższa kwota: 25 700 złotych.

WOŚP 2022: Rysunek od Wojciecha Zimińskiego

Wojciech Zimiński na aukcję przekazał rysunekWOŚP

Prowadzący "Fakty" Piotr Marcinak na aukcję przekazał pierwszą, historyczną przypinkę w obronie TVN, którą założył w "Faktach" 18 grudnia, dzień po odrzuceniu przez Sejm veta Senatu wobec lex TVN. Był to symbol solidarności z wolnymi mediami w Polsce, powszechnie używany w czasie masowych protestów. Osobie, która wylicytuje przypinkę, Piotr Marciniak wręczy ją osobiście w siedzibie TVN w Warszawie.

WOŚP 2022: Przypinka od Piotra Marciniaka

Piotr Marciniak z historyczną przypinkąWOŚP

Dziennikarz Andrzej Morozowski wystawił na aukcję spotkanie przed programem "Tak jest". Prowadzący program "Tak jest" opowie o kulisach powstawania programu, oprowadzi po studiu, a nawet przeprowadzi wywiad ze zwycięzcą, który nie zostanie, co prawda, wyemitowany na antenie, ale zostanie zarejestrowany i wysłany zwycięzcy aukcji na pamiątkę.

WOŚP 2022: Spotkanie przed programem "Tak jest"

Dziennikarz Konrad Piasecki na licytację wystawił wspólny mecz squasha.

WOŚP 2022: Mecz squasha z Konradem Piaseckim

Konrad Piasecki wystawił wspólny mecz squasha na aukcję WOŚP
Konrad Piasecki wystawił wspólny mecz squasha na aukcję WOŚPKręcioła Tv

Dziennikarka Monika Olejnik na aukcję przekazała namalowany dla niej obraz "Wolne media".

Monika Olejnik wystawiła na aukcję namalowany dla niej obrazWOŚP

WOŚP 2022: Obraz od Moniki Olejnik

Książki, dzień w TVN24, mikrofon Tomasza Knapika

Dziennikarz Piotr Jacoń przekazał swoją książkę pod tytułem "My, trans". "Jest to moja książka o tym, co to znaczy być osobą transpłciową w Polsce. Oraz jedna z ilustracji Mateusza Olasza, którego historię również w książce poznajemy" - wyjaśnił.

Licytacja została zakończona. Najwyższa kwota: 7 100 złotych.

WOŚP 2022: Piotr Jacoń - książka

Wspólny dzień w redakcji TVN24 zaoferowały prezenterki stacji Dagmara Kaczmarek-Szałkow oraz Joanna Kryńska. "Pokażemy telewizję od kuchni, nasze studia, charakteryzację i garderobę. Będzie można zobaczyć, jak powstają serwisy informacyjne i spotkać autorów programów" - czytamy w opisie aukcji.

WOŚP 2022: Dzień w redakcji TVN24

Radomir Wit wystawił na aukcji możliwość poznania od kuchni vloga "Sejm Wita". "Nie będzie odpytywania ze znajomości hymnu, nie będziemy dyskutować o szamanach i szeptuchach, ale na pewno porozmawiamy o polityce i politykach! Zajrzyj za kulisy cyklu 'Sejm Wita' w TVN24 GO – spotkaj się z prowadzącym program, sejmowym reporterem TVN24. Przekonasz się, jak wygląda praca dziennikarza, który zajmuje się na co dzień polityką, jak powstaje 'Sejm Wita', jak nagrywane są materiały reporterskie i jak przeprowadzane są wywiady. Będzie też okazja do porozmawiania i wymiany poglądów!" - zachęca do licytowania.

WOŚP 2022: Sejm Wita 'Na Żywo' - spotkajmy się i pogadajmy

Na aukcjach WOŚP wylicytować można również mikrofon legendarnego lektora Tomasza Knapika, który przekazał jego syn Maciej Knapik. "Tata był znanym lektorem. W ostatnich latach wiele nagrań powstało po prostu w domu, w jego gabinecie - gdzie zainstalowany był profesjonalny mikrofon plus komputer. Tata chętnie nagrywał. Najczęstsze ustalenia brzmiały mniej więcej tak: - Panie Tomku, nagra pan? - Jasne! I odeślę mailem. Za godzinę może być? - Może! Suuuper, dzięki!" - napisał w opisie aukcji Maciej Knapik.

"Mikrofon Tomasza Knapika, niezapomnianego i najbardziej znanego spikera, lektora, wspaniałego głosu kilku pokoleń. Ten mikrofon sprawny, pracował w jego domowym studio. Do tego pięknego mikrofonu dołączyłem ciepłą czapkę" - dodał Jurek Owsiak.

Licytacja została zakończona. Najwyższa kwota: 15 100 złotych.

WOŚP 2022: Mikrofon Tomasza Knapika >>>

Jerzy Owsiak prezentuje mikrofon Tomasza KnapikaWOŚP

Wylicytować można także dwie książki dziennikarki Magdy Łucyan - "Dzieci getta" oraz "Powstańcy" - które przekazało Wydawnictwo Znak Horyzont.

ZOBACZ NASZ SPECJALNY SERWIS WOŚP 2022 W TVN24

"To opowieści świadków historii pełne wzruszających i prawdziwych do bólu historii o II wojnie światowej" - czytamy w opisie aukcji.

Licytacja została zakończona. Najwyższa kwota: 990 złotych.

WOŚP 2022: Książki od Magdy Łucyan z autografem dla WOŚP!

Książka od Porady, sukienka Gessler lub luksusowy weekend z Mensah

Omenaa Mensah i jej partner Rafał Brzoska na licytację przekazali luksusowy weekend dla pary we Włoszech lub Francji. "Gospodarze zapewniają, że weekend będzie obfitował w wyjątkowe doznania wzrokowe (bo w tym roku zbieramy na diagnostykę i leczenie wzroku u dzieci), a także wyrafinowane doznania smakowe, bo Omenaa i Rafał to wielbiciele wykwintnej sztuki kulinarnej oraz wytrawni koneserzy wina" - czytamy.

Licytacja została zakończona. Najwyższa kwota: 169 100 złotych.

WOŚP 2022: Luksusowy weekend z Omeną Mensah i Rafałem Brzoską

Fani programu MasterChef mogą wylicytować wizytę na planie programu oraz spotkanie z jurorami: Michelem Moranem, Magdą Gessler i Anią Starmach.

WOŚP 2022: Wizyta na planie programu MasterChef

Dodatkowo Magda Gessler wystawiła na aukcję sukienkę swojego autorskiego projektu, którą założyła na Bal Fundacji TVN w 2016 roku. Sukienka została wykonana przez projektantkę Agę Pou. Uszyta jest z jedwabiu od Dolce&Gabbana (z dodatkami jedwabnego aksamitu) i ozdobiona kryształkami Svarowskiego. Jak mówi Gessler, sukienka jest "hołdem życiu i kolorom". "Symbolizować ma oddanie naturze, wolności i fantazji. Ręcznie haftowana żyrafa to symbol połączenia nieba i ziemi, ducha i materii, idealnej równowagi i syntezy tych żywiołów. Tylko dla ludzi odważnych i dumnych z bycia sobą!" - czytamy w opisie kreacji.

Licytacja została zakończona. Najwyższa kwota: 4 249 złotych.

Magda GesslerRobert Stachnik/TVN

WOŚP 2022: Sukienka od Magdy Gessler

Dziennikarz Jakub Porada przekazał na aukcję swoją książkę "Dasz radę. Poradnik na trudne czasy" ze spersonalizowaną dedykacją. "Dziennikarz i podróżnik w najnowszej książce radzi, jak podróżować za grosze, nigdy się nie nudzić, uczyć się skutecznie języków, a nawet czytać jedną książkę dziennie" - czytamy w opisie aukcji.

WOŚP 2022: Książka z dedykacją od Jakuba Porady

Dziennikarz Jakub Porada przekazał na aukcję swoją książkę "Dasz radę. Poradnik na trudne czasy"
Dziennikarz Jakub Porada przekazał na aukcję swoją książkę "Dasz radę. Poradnik na trudne czasy"Kręcioła Tv

Autorka/Autor:mart,kz/kab

Źródło: tvn24.pl, TVN24

Źródło zdjęcia głównego: WOŚP

Pozostałe wiadomości

Eskalacja napięcia na Bliskim Wschodzie i wzrost obaw, że dojdzie do bezpośredniej konfrontacji Izraela z Iranem, rodzą pytania o potencjał wojskowy, jakim dysponuje Teheran. Jak silna jest armia Iranu i jakie ma możliwości w regionie?

Jak silna jest armia Iranu? Eksperci wskazują na główny atut i największą słabość

Jak silna jest armia Iranu? Eksperci wskazują na główny atut i największą słabość

Źródło:
New York Times, BBC, tvn24.pl

Co najmniej połowa pocisków balistycznych wystrzelonych przez Iran w stronę Izraela nie dotarła nawet do celu, więc nie musiała być zestrzeliwana - donosi stacja ABC News, powołując się na dwóch amerykańskich urzędników. 

Media: co najmniej połowa irańskich rakiet nie doleciała nawet do celu

Media: co najmniej połowa irańskich rakiet nie doleciała nawet do celu

Źródło:
ABC News, PAP

Jacek Protasiewicz został odwołany z funkcji wicewojewody dolnośląskiego. Decyzję podjął premier Donald Tusk - poinformowało Centrum Informacyjne Rządu. Protasiewicz skomentował tę informację. "Chyba lepiej, bo... Polska jest najważniejsza!" - napisał.

Premier odwołał Jacka Protasiewicza z funkcji wicewojewody. Jest reakcja polityka

Premier odwołał Jacka Protasiewicza z funkcji wicewojewody. Jest reakcja polityka

Źródło:
tvn24.pl

Kilka osób jest rannych po ataku nożownika w kościele w Sydney. Jedna z ofiar to ksiądz prowadzący w momencie ataku modlitwę. Sprawca został zatrzymany i jest przesłuchiwany - poinformowała w poniedziałek policja.

Kolejny atak nożownika w Sydney. Tym razem w kościele

Kolejny atak nożownika w Sydney. Tym razem w kościele

Źródło:
PAP

Argentyna zmaga się z największą epidemią dengi w historii kraju. W ostatnich miesiącach z jej powodu zmarło prawie 200 osób. Choroba ta roznoszona jest przez komary i według lokalnych mediów władze z nadzieją czekają teraz na dostawę preparatów owadobójczych z Polski.

Argentyna walczy z największą w historii epidemią. Czeka na pomoc z Polski

Argentyna walczy z największą w historii epidemią. Czeka na pomoc z Polski

Źródło:
PAP

W Jagatowie (woj. pomorskie) znaleziono zwłoki 40-letniej kobiety z ranami kłutymi. Trwa policyjna obława. Policja publikuje wizerunek poszukiwanego mężczyzny. To 43-letni Rafał Zyska, który może przebywać na terenie powiatu gdańskiego. Funkcjonariusze przeczesują teren, w akcji uczestniczy także policyjny śmigłowiec.

Obława po zabójstwie. Policja przeczesuje teren, w akcji policyjny śmigłowiec

Obława po zabójstwie. Policja przeczesuje teren, w akcji policyjny śmigłowiec

Aktualizacja:
Źródło:
tvn24.pl

Proboszcz parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Sanoku podczas mszy świętej podpowiedział parafianom, na kogo mają zagłosować w drugiej turze wyborów na burmistrza Sanoka (woj. podkarpackie). Zaapelował, aby mieszkańcy "popatrzyli dobrze na nazwisko" obecnego burmistrza. W rozmowie z tvn24.pl proboszcz powiedział, że "mówił to, co czuł". - Księża nie powinni wskazywać konkretnych kandydatów - komentuje rzecznik Archidiecezji Przemyskiej.

Kampania wyborcza podczas mszy. "Popatrzcie dobrze na to nazwisko"

Kampania wyborcza podczas mszy. "Popatrzcie dobrze na to nazwisko"

Źródło:
tvn24.pl

Wiceminister Paweł Zgórzyński złożył rezygnację, gdy ponownie uzyskał mandat radnego Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego - poinformował rzecznik Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Michał Syska. Jego obowiązki przejęła wiceminister Katarzyna Nowakowska.

Pierwsze zmiany w rządzie. Katarzyna Nowakowska przejęła obowiązki Pawła Zgórzyńskiego

Pierwsze zmiany w rządzie. Katarzyna Nowakowska przejęła obowiązki Pawła Zgórzyńskiego

Źródło:
PAP

Kazachstan zmaga się z największą od 80 lat powodzią. Żywioł pustoszy ogromne obszary kraju, niesie ze sobą także ryzyko rozprzestrzenienia się niebezpiecznych chorób zakaźnych, między innymi wąglika. Dzieje się tak dlatego, że woda podmywa miejsca, w których składowane były szczątki zabitych i chorych zwierząt - podał w poniedziałek portal spik.kz.

Wody powodziowe podmywają siedliska wąglika

Wody powodziowe podmywają siedliska wąglika

Źródło:
PAP, spik.kz, tass.com, kt.kz

Rząd Grecji ogłosił plan wprowadzenia prywatnych wycieczek po Akropolu. Miałyby się one odbywać poza zwykłymi godzinami otwarcia obiektu i kosztować po kilka tysięcy euro od osoby. Propozycja spotkała się z powszechną krytyką. Eksperci twierdzą, że "kłóci się ona z duchem miejsca" i może jeszcze bardziej ograniczyć jego dostępność dla mniej majętnych turystów.  

"Niedopuszczalnie ekskluzywny" pomysł na zwiedzanie Akropolu wywołał oburzenie  

"Niedopuszczalnie ekskluzywny" pomysł na zwiedzanie Akropolu wywołał oburzenie  

Źródło:
The Guardian, TVN24.pl

Skradzioną we Francji przed dwoma miesiącami maszynę budowlaną odzyskano na granicy w Korczowej (woj. podkarpackie). Pojazd o wartości 350 tysięcy zł był przewożony na naczepie ciężarowej. Okazało się, że jego dane figurują w międzynarodowych bazach poszukiwawczych.

Interpol szukał ładowarki skradzionej we Francji, odnalazła się w Polsce

Interpol szukał ładowarki skradzionej we Francji, odnalazła się w Polsce

Źródło:
PAP

Komisja Europejska wypłaciła Polsce 6,3 miliarda euro z Krajowego Planu Odbudowy - poinformowała w poniedziałek w mediach społecznościowych ministra funduszy i polityki regionalnej Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz. To równowartość około 27 miliardów złotych. Środki mają popłynąć między innymi na program Czyste Powietrze oraz likwidację białych plam w obszarze szerokopasmowego internetu w Polsce. - To dopiero początek - skomentowała rzeczniczka Komisji Europejskiej ds. ekonomicznych Veerle Nuyts.

"Największy przelew z UE w historii naszego członkostwa". Miliardy z KPO na koncie

"Największy przelew z UE w historii naszego członkostwa". Miliardy z KPO na koncie

Aktualizacja:
Źródło:
tvn24.pl

Prezydent Andrzej Duda to odrębny gracz polityczny i Komisja Europejska jest tego świadoma - mówiła ministra funduszy i polityki regionalnej Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz. Zapewniła, że "w pierwszym możliwym momencie, kiedy będzie można przejść cały proces legislacyjny w sprawie reformy praworządności, ten proces będzie przeprowadzony". - To jest ten sygnał, który Bruksela od nas dostała - dodała.

Pełczyńska-Nałęcz: Komisja Europejska rozumie, jakie są warunki w Polsce. Prezydent to odrębny gracz

Pełczyńska-Nałęcz: Komisja Europejska rozumie, jakie są warunki w Polsce. Prezydent to odrębny gracz

Źródło:
TVN24

Wypadek na Szpiglasowej Przełęczy w Zakopanem. Podczas schodzenia grupy turystów, jedna z kobiet spadła z dużej wysokości. Została przetransportowana śmigłowcem do szpitala. Jej życia nie udało się jednak uratować.

Śmiertelny wypadek w Tatrach. Turystka spadła z dużej wysokości

Śmiertelny wypadek w Tatrach. Turystka spadła z dużej wysokości

Źródło:
PAP

Dzisiaj możliwości produkcyjne polskiego przemysłu zbrojeniowego są niewystarczające - mówił minister obrony Władysław Kosiniak-Kamysz. Dodał, że "zaniechania w zakresie produkcji amunicji są gigantyczne". - Przed nami wiele lat transformacji i inwestycji w obronę przeciwlotniczą. Dobrze, że mamy wsparcie sojusznicze. Chcielibyśmy, żeby ono było jeszcze większe i o to będziemy zabiegać - zapewnił szef MON.

Polskie "zaniechania w zakresie produkcji amunicji są gigantyczne"

Polskie "zaniechania w zakresie produkcji amunicji są gigantyczne"

Źródło:
TVN24

Aktywiści związani z organizacją Ostatnie Pokolenie zapowiedzieli blokady mostów w Warszawie. Na moście Świętokrzyskim pięć osób położyło się na jezdni, ale zostały natychmiast ściągnięte przez policjantów i wylegitymowane.

Zwiększone siły policji w okolicach warszawskich mostów

Zwiększone siły policji w okolicach warszawskich mostów

Źródło:
tvnwarszawa.pl /PAP

"Jesteście najlepsi na tym cholernym świecie, na całym świecie" - prezydent USA Joe Biden podziękował dowódcom eskadr myśliwskich za udział w operacji obronnej Izraela podczas irańskiego ataku.

"Jesteście najlepsi na tym cholernym świecie". Drony i pociski Iranu zestrzelone, Biden dziękuje dowódcom

"Jesteście najlepsi na tym cholernym świecie". Drony i pociski Iranu zestrzelone, Biden dziękuje dowódcom

Źródło:
tvn24.pl, PAP

W rosyjskim obwodzie tiumeńskim, położonym na Syberii, sytuacja powodziowa jest bardzo trudna. Zdaniem gubernatora tego regionu poziom wody w rzekach może osiągnąć rekordowo wysokie wartości. W Kurganie w związku z powodzią ewakuowano ponad siedem tysięcy osób.

"Rodacy, natychmiast opuśćcie te obszary"

"Rodacy, natychmiast opuśćcie te obszary"

Aktualizacja:
Źródło:
Reuters
Komendant główny przyznaje: policja też korzystała z Pegasusa

Komendant główny przyznaje: policja też korzystała z Pegasusa

Źródło:
tvn24.pl
Premium

Poznaną kobietę zaprowadził do piwnicy jednego z budynków przy ulicy Koszykowej w Warszawie, gdzie ją uwięził. Policjanci, którzy jej szukali, usłyszeli wołanie o pomoc. Uwolnili kobietę i tego samego dnia zatrzymali podejrzanego.

Poznał kobietę i uwięził ją w piwnicy

Poznał kobietę i uwięził ją w piwnicy

Źródło:
tvnwarszawa.pl

W marcu na portalach rekrutacyjnych w Polsce pojawiło się 262,6 tysiąca nowych ofert pracy, czyli 19 procent mniej niż przed rokiem - wynika z najnowszego raportu firmy doradczej Grant Thornton. Z badania wynika, że w marcu największy spadek liczby ofert pracy w ujęciu rocznym zanotowano w branży informatycznej – pracodawcy opublikowali tu aż o 50 proc. mniej ofert niż rok temu.

Niepokojące dane z rynku pracy. Największy spadek w branży informatycznej

Niepokojące dane z rynku pracy. Największy spadek w branży informatycznej

Źródło:
PAP

Szef gabinetu prezydenta Marcin Mastalerek stwierdził, że "sytuacja prawna, do której doprowadził marszałek Sejmu" wymaga tego, by kierować przyjmowane przez Sejm ustawy do Trybunału Konstytucyjnego. Dodał, że "sytuacja nie zniknie", jeśli Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik zostaną europosłami.

Prezydent kieruje ustawy do TK. Mastalerek: jeśli Kamiński i Wąsik zostaną europosłami, ta sytuacja nie zniknie

Prezydent kieruje ustawy do TK. Mastalerek: jeśli Kamiński i Wąsik zostaną europosłami, ta sytuacja nie zniknie

Źródło:
TVN24

W Częstochowie rozpoczęła się wywózka kolejnych, nielegalnych odpadów składowanych w hali w pobliżu budynków mieszkalnych i Urzędu Skarbowego przy ulicy Filomatów. Do tej pory z szacowanych około sześciu tysięcy ton zostało wywiezionych i unieszkodliwionych ponad 100.

Tysiące ton niebezpiecznych odpadów w hali. Rozpoczęła się wywózka

Tysiące ton niebezpiecznych odpadów w hali. Rozpoczęła się wywózka

Źródło:
TVN24

Na parkingu Centrum Zdrowia Dziecka doszło do uszkodzenia kilku aut. Jak ustalił reporter tvnwarszawa.pl, sprawczyni kolizji tłumaczyła, że pomyliła pedały.

Kilka aut uszkodzonych na parkingu szpitala. "Kierująca pomyliła pedały"

Kilka aut uszkodzonych na parkingu szpitala. "Kierująca pomyliła pedały"

Źródło:
tvnwarszawa.pl

IMGW ostrzega przed burzami, podczas których może pojawić się opad gradu. W części kraju obowiązują też alarmy przed silnym deszczem, który spadnie w czasie burz.

Burze i ulewy. Alerty IMGW w ośmiu województwach

Burze i ulewy. Alerty IMGW w ośmiu województwach

Aktualizacja:
Źródło:
IMGW, tvnmeteo.pl