Tramwaj uderzył w tył auta, które ścięło sygnalizator

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl Zderzenie na Towarowej

Samochód osobowy zderzył się z tramwajem na Towarowej. Ruch składów w kierunku Żoliborza był przez pół godziny wstrzymany. Jak podaje policja, nikt nie został ranny.

Do zderzenia doszło około 11.20 przy skrzyżowaniu Towarowej z Wolską i Chłodną.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie o zderzeniu auta marki Kia z tramwajem linii 22. Z wstępnych ustaleń wynika, że nikomu nic się nie stało i że zdarzenie zostanie sklasyfikowane jako kolizja - mówi Magdalena Bieniak z Komendy Stołecznej Policji.

Jak ustalił nasz reporter, do zderzenia doszło, gdy kierująca kią skręcała w lewo z Towarowej w Wolską. - Tył samochodu został uderzony przez tramwaj jadący w kierunku Żoliborza. Auto zostało zepchnięte i ścięło sygnalizator przy przejściu dla pieszych - opisuje Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

Na miejscu są dwa zastępy straży pożarnej, policja i nadzór ruchu Tramwajów Warszawskich. - Kierująca została na początku przebadana w karetce pogotowia. Nie zabrano jej jednak do szpitala - mówi nasz reporter.

- Początkowo torowisko w kierunku Żoliborza było zablokowane - zaznacza Zieliński. Ruch został wznowiony chwilę przed  godziną 12. Utrudnień muszą jednak spodziewać się kierowcy. - Nadal nieprzejezdny jest jeden pas Towarowej - dodaje.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Autor:kk/r

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl