Najnowsze

"Nieporozumienie" i interwencja policji. Dwie osoby z zarzutami naruszenia nietykalności funkcjonariuszy

Najnowsze

Autor:
kz,
katke/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Do zdarzenia doszło na Solcu
Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.plDo zdarzenia doszło na Solcu

W niedzielę rano policjanci interweniowali na ulicy Solec. Jak ustaliliśmy nieoficjalnie, pobiło się dwóch mężczyzn, między którymi doszło do nieporozumienia. Obaj usłyszeli zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy.

Jak podał Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl, do zdarzenia w okolicy adresu Solec 54, w niedzielę około 9.45. - Sprawa dotyczyła interwencji wobec grupy osób, z których dwie zostały zatrzymane. Będą im stawiane zarzuty za naruszenie nietykalności cielesnej policjantów - przekazał nam najpierw Jarosław Florczak z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że pomiędzy zatrzymanymi miało dojść do bójki. Policja jednak tego nie potwierdziła.

W środę zastępca oficera prasowego z Komendy Rejonowej w Śródmieściu kom. Marcin Żórawski przekazał, że zatrzymanym przedstawiono zarzuty. - Chodzi o naruszenie nietykalności cielesnej policjantów - wskazał policjant. Dodał też, że zdarzenie miało miejsce w czasie policyjnej interwencji.

- Między tymi osobami doszło do nieporozumienia i wtedy policjanci przybyli na miejsce. Wówczas miało dojść do znieważenia funkcjonariuszy. Nikt nie składał zawiadomienia w tej sprawie, a po wykonaniu czynności i postawieniu zarzutów, nie zastosowano środków zapobiegawczych i osoby te wypuszczono do domu - podsumował Żórawski.

Autor:kz, katke/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości