Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

W pokoju namiot, a w namiocie konopie indyjskie

Warszawa

kspPolicja zlikwidowała domową plantację marihuany

Policjanci z Woli zatrzymali 32-letniego Rafała K., który w mieszkaniu miał uprawiać konopie indyjskie. W warunkach domowych urządził plantację - podają funkcjonariusze. Mężczyzna usłyszał zarzuty i trafił do policyjnej celi.

Sprawą zajmowali się policjanci z wydziału zwalczania przestępczości narkotykowej. Kiedy otrzymali informację o podejrzeniach dotyczącej domowej plantacji, zaczęli obserwować blok i mieszkanie, w którym miał miejsce cały proceder.

"Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że lokal zamieszkuje 32-letni Rafał K." - podają policjanci w komunikacie.

"Woń była wyczuwalna już od progu"

Kiedy weszli do środka, podejrzenia sprawdziły się. "Już od progu wyczuwalna była bardzo intensywna woń suszu roślinnego konopi indyjskich" - przyznają. W jednym z pokoi miał znajdować się namiot, a w nim hodowana marihuana, która została zabezpieczona przez funkcjonariuszy.

Oprócz tego, policjanci zabezpieczyli susz roślinny i wagę elektroniczną.

"32-letni Rafał K. trafił do policyjnej celi" - informują policjanci. Usłyszał też zarzuty za posiadanie środków odurzających i uprawę narkotyków. Teraz może grozić mu kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Policja zlikwidowała domową plantację marihuany | ksp
Policja zlikwidowała domową plantację marihuany | ksp
Policja zlikwidowała domową plantację marihuany | ksp

kw