Nagi książę Harry

23 sierpnia 2012

Książę Harry, który w telewizyjnym wywiadzie przyznał się do zabijania talibów w Afganistanie, porównał oddawanie strzałów z helikoptera z grą na Playstation. - Książę musi mieć jakiś problem umysłowy - ocenił te słowa rzecznik talibów, Zabiullah Mudżahid.

Od luksusowych hoteli w Las Vegas, imprez i półnagich kobiet w mniej niż miesiąc trafić w wir walki nad pustynnym Afganistanem? Mało przyjemna perspektywa, ale przytrafiła się właśnie księciu Harry'emu. Jak poinformowało brytyjskie Ministerstwo Obrony, członek rodziny królewskiej spędzi na wojnie cztery miesiące.

Być może to z nią upojne chwile w apartamencie w Las Vegas spędził książę Harry. 32-letnia Carrie Reichert w rozmowie z prasą przyznaje: - Całowałam się z księciem Harrym podczas rozbieranej imprezy i spędziłam z nim w jego pokoju 20 minut. Gazety cytują też rzecznika rodziny królewskiej, który przekonuje, że opowieść 32-latki jest nieprawdziwa.

Wnuk brytyjskiej królowej Elżbiety II książę Harry dostanie najpewniej naganę od dowódcy swej jednostki, a za narażenie na szwank imienia armii będzie musiał przeznaczyć jednorazowo połowę miesięcznego żołdu na cele charytatywne - twierdzi "Sunday Telegraph".

Zdjęcia ukazujące nagiego księcia Harry'ego stały się w Wielkiej Brytanii czymś więcej niż wstydliwą ciekawostką z życia rodziny królewskiej. Są już głównym elementem w dyskusji o wolności prasy i ochrony prywatności, po tym jak "The Sun" umieścił je na swojej pierwszej stronie. Pomimo ostrzeżeń królewskiego dworu i braku innych odważnych.

- To jedna z przypadkowo poznanych w hotelu dziewcząt sprzedała mediom zdjęcia Harry'ego - twierdzi Arthur Landon, przyjaciel księcia, który razem z nim bawił się w hotelowym apartamencie w Las Vegas. Jak powiedział w rozmowie z "Daily Telegraph" Landon, który należy do najbogatszych młodych Brytyjczyków, przyjaciele Harry'ego bardzo uważali, by nie zdradzić szczegółów z życia księcia.

- Po aferze z "News of the World" brytyjskie gazety boją się własnego cienia. Dlatego żadna nie opublikowała nagich zdjęć księcia Harry'ego - twierdzi były naczelny "NotW", Neil Wallis. Jego zdaniem, rządowe dochodzenia "wykastrowały" brytyjską prasę.

Pałac Buckingham chce zakazu rozpowszechniania zdjęć nagiego księcia Harry'ego, które pokazał amerykański portal TMZ. Ale i tak Harry może spodziewać się ostrej reprymendy od babci i rozmowy ze swoimi przełożonymi w wojsku.

Rozebrany do naga książę Harry, baraszkujący z nagą kobietą w pokoju hotelowym w Las Vegas. Takie zdjęcia z wakacji wnuka królowej Elżbiety II opublikowała amerykańska strona internetowa TMZ.