300 tysięcy złotych na rzecz WOŚP od TVN Warner Bros. Discovery. "Jurku, wszyscy nasi widzowie grają z tobą"

Autor:
akw/adso
Źródło:
TVN24
Kasia Kieli przekazała Jurkowi Owsiakowi czek na 300 tysięcy na rzecz WOŚP
Kasia Kieli przekazała Jurkowi Owsiakowi czek na 300 tysięcy na rzecz WOŚPTVN24
wideo 2/22
TVN24Kasia Kieli przekazała Jurkowi Owsiakowi czek na 300 tysięcy na rzecz WOŚP

TVN Warner Bros. Discovery przekazała 300 tysięcy złotych na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Czek Jurkowi Owsiakowi wręczyła Kasia Kieli, President & Managing Director Warner Bros. Discovery w Polsce i CEO TVN.

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy gra pod hasłem: "Żyj zdrowo w zdrowym świecie". Zebrane środki przeznaczone zostaną na walkę z sepsą. Po raz pierwszy w swojej historii WOŚP gra dla "małych i dużych", ponieważ zakupiony sprzęt pomagać będzie pacjentom ze wszystkich grup wiekowych.

SERWIS SPECJALNY TVN24.PL: WOŚP 2023

TVN Warner Bros. Discovery - tak jak i w poprzednich latach - jest telewizyjnym gospodarzem Orkiestry i partnerem. Cały dzień przebieg Finału można śledzić w TVN, TTV, TVN24, w serwisach TVN24 GO i player.pl, a także w portalu tvn24.pl.

Poradnik: Jak możesz wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

WOŚP 2023. 300 tysięcy od TVN Warner Bros. Discovery

W trakcie 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Kasia Kieli, President & Managing Director Warner Bros. Discovery w Polsce i CEO TVN, przekazała na ręce Jurka Owsiaka czek o wartości 300 tysięcy złotych.

- Cały TVN gra z tobą, Jurku. Jesteśmy razem od siedmiu lat. To jest nasz mały wkład, który chcieliśmy tobie przekazać, my z TVN-u, ale także wszyscy widzowie. Wszyscy nasi widzowie grają z tobą, wspierają cię. Dziękujemy, gramy razem do końca świata i jeden dzień dłużej - powiedziała Kieli, stojąc z Owsiakiem przy scenie w warszawskim sztabie Orkiestry.

Kasia Kieli przekazała Jurkowi Owsiakowi czek na 300 tysięcy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej PomocyTVN24

Kasia Kieli, w rozmowie z reporterem TVN24 Radosławem Mrozem, mówiła, że "gramy i wspomagamy już siedem lat, my, jako TVN, i nasi widzowie". - Orkiestra jest fenomenem. To jest coś takiego, co się nigdzie indziej na świecie nie zdarzyło. Wspomaganie ludzi dobrej woli, którzy chcą innym pomagać, jest nasza powinnością. To coś, co powinniśmy robić. Jest pięknie, kolorowo, wesoło - dodała.

Kieli: Orkiestra jest fenomenem. To jest coś takiego, co się nigdzie indziej na świecie nie zdarzyło
Kieli: Orkiestra jest fenomenem. To jest coś takiego, co się nigdzie indziej na świecie nie zdarzyłoTVN24

Autor:akw/adso

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości