Andrzej Mleczko wystawił na aukcję WOŚP zbiór "żartów rysunkowych o miłości"

Autor:
bp/tok
Źródło:
TVN24
WOŚP 2023. Andrzej Mleczko wystawił na aukcję zbiór "żartów rysunkowych o miłości"
WOŚP 2023. Andrzej Mleczko wystawił na aukcję zbiór "żartów rysunkowych o miłości"TVN24
wideo 2/11
TVN24WOŚP 2023. Andrzej Mleczko wystawił na aukcję zbiór "żartobliwych rysunków o miłości"

Znany rysownik i satyryk Andrzej Mleczko wystawił na aukcję WOŚP rysunek, a właściwie "wiele żartów rysunkowych" o miłości. Zabawne ilustracje, które są ułożone wokół wielkiego napisu "LOVE", zostaną opatrzone dedykacją artysty.

Wielki czerwony napis "LOVE", a wokół niego zbiór "żartów rysunkowych". Taki obraz przekazał na licytację z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znany satyryk i rysownik Andrzej Mleczko. Osoba, która zaproponuje najwyższą kwotę, może liczyć na osobistą dedykację od artysty.

Zobacz nasz specjalny serwis: WOŚP 2023 w tvn24.pl

Rysunek Andrzeja Mleczko do wylicytowania na WOŚP 2023TVN24

"Nawet tacy ironiczni złośliwcy jak ja mają przypływ pozytywnych emocji"

W rozmowie z TVN24 Andrzej Mleczko zaznaczył, że tak wielu serduszek na jednym rysunku jeszcze w życiu nie narysował. - Kiedy nadchodzi Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, to nawet tacy ironiczni złośliwcy jak ja mają przypływ pozytywnych emocji. I oto właśnie ich efekt - powiedział, zachęcając do licytowania dzieła.

Czytaj też: Z portretami i podpisami. Wyjątkowa gitara na aukcji WOŚP

Podczas Aukcji, którą można znaleźć w internecie, w niedzielę około południa licytują 32 osoby, a najwyższa zaproponowana kwota wynosi 12 tysięcy 300 złotych. Licytacja potrwa do 7 lutego do godziny 21.49.

ZOBACZ AUKCJĘ

Andrzej Mleczko co roku wspiera WOŚP swoimi rysunkami. W 2022 roku jego obraz "A to Polska właśnie" wylicytowano za kwotę 99 tysięcy 999 złotych. O rysunek walczyło 36 osób.

31. Finał WOŚP

31. Finał WOŚP odbywa się pod hasłem "Żyj zdrowo w zdrowym świecie". Zebrane środki zostaną przeznaczone na walkę z sepsą.

Transmisja 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trwa w niedzielę od godziny 6 do północy na antenie TVN24 i w TVN24 GO. Relację na żywo można też śledzić w portalu tvn24.pl.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:bp/tok

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości