POW: ciężarówka uderzyła w tył auta dostawczego

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Kolizja na Południowej Obwodnicy Warszawy
Kolizja na Południowej Obwodnicy Warszawy
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plKolizja na Południowej Obwodnicy Warszawy

Kolizja na Południowej Obwodnicy Warszawy. Na wysokości Ursusa auto dostawcze zderzyło się z ciężarówką. Przez ponad godzinę prawy pas jezdni w kierunku Wawra był zablokowany.

Do zderzenia doszło po godzinie 14 pomiędzy węzłami Konotopa i Aleje Jerozolimskie. Jak ustalił Mateusz Szmelter z tvnwarszawa.pl, samochód ciężarowy uderzył w tył auta dostawczego. - Uszkodzone pojazdy zostały już zabrane na pas techniczny. Tam ich kierowcy czekają na przyjazd policji - zaznaczył.

- Kierowcy opuścili pojazdy o własnych siłach. Łącznie podróżowały nimi dwie osoby. Na miejscu był zespół ratownictwa medycznego, ale nie ma osób poszkodowanych - poinformował Bernard Chmielewski z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.

Na miejsce przyjechały cztery zastępy straży pożarnej z JRG w Pruszkowie, Warszawie i z OSP Piastów. Jak przekazał po godzinie 15 Chmielewski, strażacy wracają już do koszar.

Początkowo kolizja powodowała spore utrudnienia w ruchu na jezdni w kierunku Wawra. Niedostępny był prawy pas jezdni. W korku utknęli również kierowcy zjeżdżający na S2 z autostrady A2 i trasy S8.

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości