TVN Warszawa | Ulice

Jedna osoba nie żyje, trzy są ranne. Policja: do czołowego zderzenia doszło podczas wyprzedzania

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Śmiertelny wypadek w Otwocku
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plŚmiertelny wypadek w Otwocku

Śmiertelny wypadek w Otwocku. We wtorek nad ranem zginął pasażer samochodu osobowego, a trzy osoby trafiły do szpitala. Policja podaje, że do czołowego zderzenia z innym pojazdem doszło podczas wyprzedzania.

Policja otrzymała zgłoszenie o wypadku na ulicy Armii Krajowej około godziny 5.30. - Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący oplem, jadąc ulicą Armii Krajowej w kierunku Narutowicza, w trakcie wyprzedzania pojazdu zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym z przeciwka bmw - informuje Paulina Harabin z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku.

DLACZEGO TO NA POLSKICH DROGACH CODZIENNIE GINIE 7 OSÓB? OGLĄDAJ W TVN24 GO >>> 

Jak dodaje, oplem podróżowały cztery osoby. Jeden z pasażerów zmarł w trakcie reanimacji. Pozostałe trzy osoby trafiły do szpitala. - Kierujący bmw był trzeźwy. Nie odniósł obrażeń wymagających hospitalizacji - zaznacza policjantka. Stan trzeźwości kierowcy opla będzie weryfikowany w trakcie badań.  

Miejsce wypadku zabezpieczają strażacy, trwają tam czynności policji pod nadzorem prokuratora. - Postępowanie w sprawie wypadku będą prowadzili otwoccy policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego - zapowiada Harabin.

Ulica Armii Krajowej została zablokowana na czas czynności służb.

- Oba pojazdy są poważnie uszkodzone. Przód opla został zmiażdżony, a jego przednia szyba niemal styka się z maską bmw. Strażacy rozcięli lewy bok opla, żeby dostać się do pasażerów. Tylne drzwi zostały całkiem usunięte. Wokół pojazdów znajduje się sporo rozlanych płynów eksploatacyjnych, które zostały zasypane sorbentem - relacjonuje Mateusz Szmelter, reporter tvnwarszawa.pl.

Autor:kk

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości