Mężczyzna potrącony przez pociąg na Kamionku

Autor:
kk
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plMężczyzna został potrącony przez pociąg na Podskarbińskiej

Wypadek kolejowy na Kamionku. Pociąg potrącił mężczyznę w rejonie ulicy Podskarbińskiej. Policja podaje, że poszkodowanego mimo reanimacji nie udało się uratować. Były utrudnienia w ruchu dla pasażerów Kolei Mazowieckich oraz Szybkiej Kolei Miejskiej.

Do wypadku doszło na torowisku, na odcinku pomiędzy Podskarbińską a Chodakowską. Służby otrzymały zgłoszenie w tej sprawie o godzinie 17.35. - Z pierwszych ustaleń wynika, że pociąg relacji Warszawa Zachodnia - Rembertów potrącił mężczyznę. Trwa jego reanimacja przez załogę pogotowia ratunkowego - poinformował początkowo Rafał Markiewicz z Komendy Stołecznej Policji. Chwilę po godzinie 19. przekazał jednak, że pieszego nie udało się uratować.

Na miejscu zdarzenia były policja, pogotowie oraz straż pożarna. Wezwano również prokuratora. - Ruch pociągów został wstrzymany na wysokości ulicy Podskarbińskiej - podał Michał Konopka z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Zarząd Transportu Miejskiego ostrzegał, że utrudnienia dotyczą pociągów KM linii S1 oraz pociągów KM linii R1 i R3 w obydwu kierunkach.

Informowaliśmy też o potrąceniu mężczyzny przez pociąg na Gocławku:

Mężczyzna został potrącony przez pociąg relacji Warszawa Wschodnia-Kielce
Mężczyzna został potrącony przez pociąg relacji Warszawa Wschodnia-KielceTomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Autor:kk

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości