Przygotuj się na:

PRACE NA "OBWODNICY" GOCŁAWIA

Mieszkańców Gocławia czekają weekendowe utrudnienia w ruchu. W piątek wieczorem drogowcy rozpoczną wymianę nawierzchni ulicy Meissnera. Północno-wschodnia jezdnia będzie wyłączona z ruchu do poniedziałkowego poranka.

Samochód dostawczy zaklinował się pod wiaduktem

Najnowsze

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plSamochód dostawczy zaklinował się pod wiaduktem

Pod wiaduktem kolejowym na Targowej utknął samochód dostawczy. Jak relacjonuje nasz reporter, kierowca nie był w stanie wyjechać, więc interweniować musieli strażacy.

- Kierowca samochodu dostawczego jechał lewym pasem Targowej w kierunku Kijowskiej. Przestrzeń ładunkowa auta zahaczyła o wiadukt. Samochód w całości znajdował się cały pod wiaduktem. Zaklinował się i kierowca nie był w stanie wyjechać – relacjonuje Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl. Dodaje też, że zarówno wiadukt, jak i przestrzeń ładunkowa samochodu zostały uszkodzone.

Pierwsza na miejsce zdarzenia przyjechała policja. Jednak, jak opisuje nasz reporter, konieczne było też wezwanie strażaków, którzy pomogli w wydostaniu auta spod wiaduktu. - Strażacy spuścili powietrze w kołach i przestawili samochód na chodnik. W tym celu ruch został na kilka minut całkowicie zablokowany. Wcześniej tworzyły się korek sięgający Grochowskiej – zaznacza Węgrzynowicz.

- Kierowca był trzeźwy – informuje Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji.

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl