Tu możesz rozwijać swój biznes. Miasto wspiera przedsiębiorców

Warszawa

UM WarszawaCentrum Kreatywności na Targowej

Do wzięcia jest dziewięć niedrogich pokoi dla młodych, początkujących przedsiębiorców. Ratusz ogłosił właśnie konkurs na biura w Centrum Kreatywności Targowa.

Centrum Kreatywności Targowa to miejski inkubator przedsiębiorczości dla mazowieckich startupów sektora kreatywnego. Mowa o małych i średnich przedsiębiorstwach, które zajmują się między innymi reklamą, modą, architekturą, filmami i wideo, grami komputerowymi, muzyką.

Preferencyjne stawki

Do budynku przy Targowej 56 kilka miesięcy temu wprowadzili się pierwsi najemcy. Teraz do rozdysponowania jest dziewięć pokoi 2,3,4-osobowych, które można wynająć po preferencyjnych stawkach, maksymalnie na trzy lata.

Wnioski w konkursie można składać do 9 czerwca, a rozstrzygnięcie nastąpi w terminie do dwóch tygodni. Rekrutacja na sale konferencyjne jest prowadzona w sposób ciągły. Wnioski na najem sal muszą być złożone nie później niż na 14 dni roboczych przed terminem.

Oprócz nowoczesnych pomieszczeń biurowych, w Centrum można wynająć również przestrzeń konferencyjno–wystawienniczą. Jest to sześć sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 210 mkw oraz powierzchnia wystawiennicza, w tym przeszklony 360-metrowy dziedziniec.

"Aplikować mogą instytucje publiczne, organizacje pozarządowe i przedsiębiorcy. Powierzchnie udostępniane są na debaty, konferencje, szkolenia, konsultacje, warsztaty, wystawy, targi i inne spotkania, których celem jest wspieranie przedsiębiorców i przedsiębiorczości" – informuje urząd miasta.

CZYTAJ TEŻ O MIEJSKICH RZEMIEŚLNIKACH Z PRAGI:

Prezydent Warszawy o Centrum Kreatywności TargowaTVN24
wideo 2/2

ran/mś