TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na dziś - piątek 26.11. Opady różnego rodzaju, od 2 do 6 stopni

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
ps/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na środę 1.12
Prognoza pogody na środę 1.12tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 26.11

Pogoda na dziś. W piątek 26.11 mieszkańcy wschodnich województw oraz północnych regionów powinni spodziewać się opadów. Spadnie deszcz, deszcz ze śniegiem lub śnieg. Temperatura sięgnie maksymalnie 6 stopni Celsjusza.

Piątek przyniesie duże zachmurzenie, tylko nieznacznie może się przejaśniać. W rejonie Pomorza wystąpią opady deszczu, a we wschodnich województwach popada deszcz, deszcz ze śniegiem i śnieg. Miejscami opady będą intensywne, spadnie do 10-15 litrów wody na metr kwadratowy i do 3 centymetrów śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie od 2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Podkarpaciu. Przeważnie z kierunku południowo-zachodniego powieje słaby i umiarkowany wiatr, w północnych regionach okresami silniej.

Warunki biometeo w piątek 26.11

Wilgotność powietrza na obszarze całej Polski osiągnie ponad 95 procent. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo w piątek
Warunki biometeo w piątektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pochmurno i opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 4 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, południowo-zachodni. Ciśnienie spada, w południe barometry wskażą 997 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Kraków

Zachmurzenie duże z opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 4 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-wschodni wiatr. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 971 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Zachmurzenie duże z małymi przejaśnieniami. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 4 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 990 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Pochmurno, po południu i pod wieczór opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Termometry pokażą maksymalnie 3 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 988 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pochmurno. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 2 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 986 hPa.

Warunki drogowe w piątek
Warunki drogowe w piątektvnmeteo.pl

Autor:ps/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: PAP/EPA/MARKKU OJALA

Pozostałe wiadomości