Pogoda na dziś - piątek, 23.09. Będą miejsca, gdzie przelotnie popada deszcz. Od 12 do 18 stopni

Autor:
anw/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na piątek
Prognoza pogody na piątektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. W piątek 23.09 czeka nas pochmurna aura z przelotnymi opadami deszczu. O poranku mogą pojawić się mgły. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 18 stopni.

W piątkowy poranek pojawią się miejscami mgły, które mogą ograniczyć widzialność. Kiedy zjawisko ustąpi, w ciągu dnia prognozuje się pochmurną aurę z rozpogodzeniami. Na zachodzie i w centrum kraju nie będzie padać, natomiast w pozostałych regionach przelotnie popada niewielki deszcz o sumie 1-5 litrów wody na metr kwadratowy. Termometry pokażą maksymalnie od 12 stopni Celsjusza na północnym wschodzie, przez 15 st. C w centrum kraju, do 18 st. C na Ziemi Lubuskiej. Powieje północno-zachodni, skręcający na zachodzie na południowo-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr.

Prognoza pogody na piątek
Prognoza pogody na piątek tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - piątek, 23.09

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wahać się będzie od 60 do 80 procent. Wszędzie odczujemy chłód. Warunki biometeorologiczne przeważnie okażą się neutralne, tylko na południowym wschodzie - niekorzystne.

Warunki biometeo w piątek
Warunki biometeo w piątektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Piątek w Warszawie zapowiada się pochmurny z rozpogodzeniami, możliwy jest przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 14 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe na barometrach zobaczymy 1006 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Przed mieszkańcami Gdańska, Gdyni i Sopotu piątek z pochmurną aurę z rozpogodzeniami. Prognozuje się przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 15 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. W południe barometry wskażą 1019 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Piątek w Poznaniu przyniesie pochmurną aurę z rozpogodzeniami. Termometry pokażą maksymalnie 17 st. C. Północno-zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. W południe ciśnienie wyniesie 1009 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Piątek we Wrocławiu będzie pogodny. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 16 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 1004 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Mieszkańcy Krakowa mogą spodziewać się w piątek pochmurnej aury z rozpogodzeniami, możliwy jest też przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 14 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe barometry pokażą 992 hPa.

Warunki drogowe w piątek
Warunki drogowe w piątektvnmeteo.pl

Autor:anw/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości