Pogoda na jutro - niedziela, 1.01. Sylwestrowa noc bardzo ciepła i wietrzna, w Nowy Rok do 17 stopni

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 23/24.03
Pogoda na noc 23/24.03tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro. Nowy Rok przyniesie pochmurną aurę z przejaśnieniami. Poza tym miejscami pojawią się słabe opady deszczu lub mżawki. Termometry pokażą maksymalnie 17 stopni Celsjusza.

Pogoda na noc

Sylwestrowa noc upłynie pod znakiem pochmurnej aury z przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Na północy prognozuje się słabe opady deszczu do 1-3 litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura minimalna wyniesie od 5 stopni Celsjusza na Podkarpaciu, przez 11 st. C w centrum kraju, do 14 st. C na Ziemi Lubuskiej. Powieje południowo-zachodni i południowy wiatr, umiarkowany i dość silny, w porywach rozpędzi się do 50-70 kilometrów na godzinę. Na północy będzie wiał do 80-100 km/h, w górach powyżej 100 km/h.

Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl

Pogoda na Nowy Rok

Nowy Rok zapowiada się pochmurny z przejaśnieniami. Na północy wystąpią słabe opady deszczu lub mżawki do 1-3 l/mkw. Termometry pokażą maksymalnie od 11 st. C na Podkarpaciu, przez 15 st. C w centrum kraju, do 17-18 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Południowo-zachodni wiatr, umiarkowany i dość silny, w porywach osiągnie prędkość do 60-80 km/h, na północy do 80-90 km/h, a w górach powyżej 100 km/h.

Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielętvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 70-80 procent. W niemal całym kraju odczujemy komfort termiczny, tylko na południowym zachodzie będzie ciepło. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielę tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Noc w Warszawie będzie pochmurna z większymi przejaśnieniami. Temperatura minimalna osiągnie 10 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach osiągnie do 50-60 km/h. Ciśnienie o północy sięgnie 1002 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Niedziela w Warszawie przyniesie zmienne zachmurzenie. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 15 st. C. Południowo-zachodni wiatr, umiarkowany i dość silny, w porywach rozpędzi się do 60 km/h. Barometry wskażą w południe 1006 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Noc w Gdańsku, Gdyni i Sopocie zapowiada się pochmurna, okresami popada deszcz. Na termometrach zobaczymy 11 st. C. Powieje południowo-zachodni wiatr, umiarkowany i dość silny, w porywach do 60-90 km/h. Ciśnienie o północy osiągnie 1007 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Mieszkańców Gdańska, Gdyni i Sopotu czeka niedziela z dużym zachmurzeniem, okresami pojawi się deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 14 st. C. Wiatr południowo-zachodni, umiarkowany i dość silny, w porywach powieje do 60-90 km/h. Na barometrach zobaczymy w południe 1014 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Noc w Poznaniu upłynie pod znakiem pochmurnej aury z większymi przejaśnieniami. Temperatura minimalna wyniesie 12 st. C. Wiatr południowo-zachodni, umiarkowany i dość silny, w porywach osiągnie prędkość do 50-70 km/h. Ciśnienie o północy sięgnie 1002 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Niedziela w Poznaniu przyniesie zachmurzenie umiarkowane i duże. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 15 st. C. Południowo-zachodni wiatr okaże się umiarkowany i dość silny, w porywach powieje do 60-70 km/h. Barometry wskażą w południe 1007 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Noc we Wrocławiu zapowiada się pogodna. Termometry pokażą 12 st. C. Południowo-zachodni wiatr, umiarkowany i dość silny, w porywach będzie wiał do 50-70 km/h. Ciśnienie o północy wyniesie 1002 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Przed mieszkańcami Wrocławia niedziela z umiarkowanym zachmurzeniem. Temperatura maksymalna wyniesie 17 st. C. Powieje południowo-zachodni, umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach osiągnie do 50-70 km/h. Na barometrach zobaczymy w południe 1005 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Mieszkańców Krakowa czeka pogodna noc. Temperatura minimalna osiągnie 7 st. C. Wiatr południowo-zachodni, umiarkowany i dość silny, w porywach powieje do 50-70 km/h. Ciśnienie o północy wyniesie 997 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

W niedzielę w Krakowie wystąpi umiarkowane zachmurzenie. Termometry pokażą maksymalnie 14 st. C. Południowo-zachodni wiatr, umiarkowany i dość silny, w porywach rozpędzi się do 50-70 km/h. Na barometrach zobaczymy w południe 998 hPa.

Warunki drogowe w niedzielę
Warunki drogowe w niedzielętvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Adobe Stock, 163572400

Pozostałe wiadomości