TVN METEO ACTIVE TO NAJBARDZIEJ WIARYGODNE INFORMACJE O ZDROWYM STYLU ŻYCIA! JAK OGLĄDAĆ TVN METEO ACTIVE?
W najnowszym magazynie "witaj w klubie" pokazujemy Wam parę @nadystansie, która debiutowała w Biegu Rzeźnika, czyli górskiej trasie liczącej 78 godzin. Agnieszka i Adrian dotarli do mety z wynikiem 10:28:50 i uzyskali piątą lokatę wśród par mieszanych.
Przesłali nam także niedzielny trening grupowy na warszawskiej Agrykoli, gdzie pod okiem trójki trenerów doskonalili swoje umiejętności biegowe.
@fotomis przesłał nam relację z 300 maratonu p. Ryszarda Kałczyńskiego, zwanego wioskowym Forest Gumpem. Mężczyzna to znany maratończyk, którego marzeniem jest przebiegnięcie 366 maratonów w 366 dni.
@Fit Family to aktywna rodzinka, która pokazuje jak ciekawie i zdrowo spędzić wspólny czas. Na przesłanych do nas filmach pokazują trening w parze i na plaży.
@panibożenka zachęca wszystkie dzieci do aktywnego wypoczynku. Na przesłanym do nas filmie pokazuje, że wspólna gra w piłkę nożną dostarcza o wiele więcej frajdy niż granie w gry komputerowe.
Z kolei @Fit Mom pokazuje jak jej dzieci wykonują salta w tył.
Ponieważ cała Polska zaraziła się bieganiem, dostaliśmy relację z 11. półmaratonu Słowaka od użytkownika @piotr_rupa.
Jeśli nie bieganie, to rowery. @diabelek275 przesłał nam zdjęcia z wycieczki rowerowej po Skrzycznem i Malinowej Górze, natomiast @hanys223 pokazał wyprawę rowerową na 97 km.
"Witaj w klubie" odcinek 10 cz.2
Autor: mar/rp / Źródło: TVN Meteo Active