Pogoda na dziś: popada śnieg i deszcz ze śniegiem

Pogoda na czwartek 18.03
Pogoda na czwartek 18.03
Źródło: tvnmeteo.pl
Czwartek upłynie pod znakiem opadów śniegu lub deszczu ze śniegiem. Termometry pokażą maksymalnie do 6 stopni Celsjusza.

Czwartek przyniesie nam przelotne opady śniegu do 1-2 centymetrów, a na zachodzie deszczu ze śniegiem o sumie 1-3 litrów wody na metr kwadratowy. Termometry pokażą maksymalnie od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 6 st. C na zachodzie. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu.

Warunki biometeorologiczne

Największa wilgotność powietrza pojawi się na zachodzie Polski. W całym kraju odczujemy zimno. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne w czwartek 17.03

Warunki biometeorologiczne w czwartek 17.03

Pogoda Warszawa

Przelotne opady śniegu, temperatura maksymalna wyniesie 4 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z północnego zachodu. Po południu barometry pokażą 1004 hPa.

Pogoda Poznań

Przelotne opady deszczu ze śniegiem, termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu. Ciśnienie po południu osiągnie 1007 hPa.

Pogoda Gdańsk

Przelotne opady śniegu, temperatura maksymalna sięgnie 4 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z północnego zachodu. Ciśnienie po południu wyniesie 1017 hPa.

Pogoda Wrocław

Przelotne opady deszczu ze śniegiem, na termometrach zobaczymy maksymalnie 6 st. C. Północno-zachodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie. Po południu barometry pokażą 1003 hPa.

Pogoda Kraków

Przelotne opady śniegu, termometry pokażą maksymalnie 4 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu. Ciśnienie po południu wyniesie 990 hPa.

Autor: kw,anw / Źródło: tvnmeteo.pl

Czytaj także: