Najnowsze

Pogoda na dziś: piątek z temperaturą od 16 do 20 stopni

Najnowsze

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś upłynie pod znakiem przelotnych opadów deszczu. Miejscami pojawią się burze. Termometry pokażą maksymalnie 20 stopni Celsjusza.

Pogoda na dziś zapowiada się następująco: prognozuje się umiarkowane i duże zachmurzenie z przelotnymi opadami deszczu do 5-20 litrów wody na metr kwadratowy. Na zachodzie, południu i wschodzie kraju mogą pojawić się burze. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 16 stopni Celsjusza na Górnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej, przez 17 st. C w centrum kraju, do 20 st. C na Mazowszu, Podlasiu, Warmii, Kujawach i Kaszubach. Wiatr z kierunków południowych, słaby i umiarkowany, okresami dość silny, w burzach powieje z prędkością do 80 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeorologiczne w piątek, 27.08

W piątek wilgotność powietrza w ciągu dnia wahać się będzie od 80 do 90 procent. W całym kraju odczujemy chłód, a także wilgoć. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeo w piątek 27.08
Warunki biometeo w piątek 27.08tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Wystąpi umiarkowane i duże zachmurzenie z przelotnymi opadami deszczu. Po południu możliwa jest burza. Temperatura maksymalna wyniesie 20 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowy. W południe barometry pokażą 999 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Prognozuje się umiarkowane i duże zachmurzenie, przelotnie popada deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 20 st. C. Powieje południowy, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 1013 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Zachmurzenie będzie umiarkowane i duże, poza tym wystąpią przelotne opady deszczu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 18 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe na barometrach zobaczymy 1002 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Wystąpi umiarkowane i duże zachmurzenie z przelotnymi opadami deszczu. Po południu możliwa jest burza. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 17 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, w burzy silny wiatr z południowego zachodu. Ciśnienie w południe osiągnie 997 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Synoptycy prognozują umiarkowane i duże zachmurzenie oraz przelotne opady deszczu. Po południu może zagrzmieć. Temperatura maksymalna wyniesie 17 st. C. Powieje południowy, słaby i umiarkowany, w burzy silny wiatr. W południe barometry pokażą 985 hPa.

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: meteo

Pozostałe wiadomości