Ogromne tornada przeszły przez USA

Tak wyglądało jedno z zarejestrowanych na wideo tornad
Tak wyglądało jedno z zarejestrowanych na wideo tornad
Tornada przeszły przez południowo-zachodnie rejony stanów Oklahoma i Teksas w USA. Świadkowie zdarzenia, na łamach portalu accuweather.com, opublikowali klipy wideo przedstawiające wiry powietrza przemieszczające się z prędkością do 160 km/godz.

W poniedziałek wieczorem przez stany Oklahoma i Teksas przeszły burze. Wraz z nimi pojawiły się też tornada. Łowcy burz poinformowali o tym zjawisku, potwierdziły to agencje pogodowe. Wiry powietrza, które osiągały nawet do 160 km/godz. zostały zarejestrowane przez kilku świadków zdarzenia. Portal accuweather.com opublikował te filmy.

Według lokalnych władz nikt nie ucierpiał z powodu przejścia tornad przez południowo-zachodnie rejony stanów Oklahoma i Teksas.

Autor: ar/ms / Źródło: accuweather.com

Czytaj także: