Burze na Podlasiu. W Knyszynie woda zalała ulicę

Zalane ulice po burzy w Knyszynie
Zalane ulica i podwórko w Knyszynie
Źródło: OSP Knyszyn
W wyniku burzy, która nawiedziła położony na Podlasiu Knyszyn, zalana została ulica, w wodzie utknął samochód. Konieczna była interwencja Ochotniczej Straży Pożarnej.

Burze nawiedziły w środę niektóre regiony Polski. Zagrzmiało między innymi na Podlasiu. Gwałtowna aura spowodowała, że w Knyszynie zalana została droga.

Przed burzami obowiązują ostrzeżenia wydane przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

"W środę o godzinie 13.38 otrzymaliśmy zgłoszenie o zalanej ulicy i podwórkach w Knyszynie. Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że w wodzie utknął samochód, a woda z ulicy zalewa pobliskie podwórka. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca akcji, udrożnieniu kratek i wypchaniu samochodu z wody. Do bazy wróciliśmy o godzinie 14.15" - napisała na profilu facebookowym Ochotnicza Straż Pożarna w Knyszynie. Straż przekazała, że sytuacja jest już opanowana.

Autor: anw / Źródło: OSP Knyszyn, tvnmeteo.pl

Czytaj także: