Informacje
 • "Latające spodki, kule, obiekty świetlne".
  Wiele sygnałów o UFO we Włoszech

  06-01-2018 09:19 "Prawda wciąż leży daleko"
  Nagranie wojska USA mające przedstawiać UFO Foto: Foto: Facebook/CUFOM | Video:  

  We Włoszech w 2017 roku odnotowano wyjątkowo dużo doniesień o przelatujących UFO. Najwięcej, bo cały rój latających spodków, dostrzeżono ponoć podczas koncertu Ennio Morricone.

  W minionym roku ze wszystkich regionów Włoch napłynęły liczne sygnały o niezidentyfikowanych obiektach latających - podał Śródziemnomorski Ośrodek Ufologiczny. Najwięcej osób twierdzi, że widziało UFO w Ligurii na północy kraju.

  W grudniu w Stanach odtajniono nagranie z 2004 roku, na którym widać tajemniczy obiekt poruszający się szybciej niż myśliwiec. W tym samym czasie, niemal jednocześnie, pojawiły się obszerne teksty w portalach "New York Times" oraz "Politico", ujawniające fakt istnienia dotychczas szerzej nieznanego programu Pentagonu poświęconego badaniu doniesień na temat UFO, czyli "Niezidentyfikowanych Obiektów Latających". Wydano nań 22 miliony dolarów w latach 2007-2012. Pentagon potwierdził istnienie programu.

  Latające spodki, kule i szwadrony

  - Na włoskim niebie dostrzeżono w 2017 roku wyjątkowo dużo różnego rodzaju obiektów – powiedział agencji Ansa prezes stowarzyszenia miłośników rozwiązywania zagadek UFO Angelo Carannante. Przyznał, że jego ośrodek dysponuje bogatym zbiorem zdjęć i nagrań filmowych nadesłanych przez osoby przekonane o tym, że widziały dziwne obiekty latające.

  Każda taka fotografia i film są poddane szczegółowym analizom przez specjalistów z centrum.

  - Obrazy są zaskakujące i wymowne - podkreślił Carannante. Jak wyjaśnił, można na nich zobaczyć "latające spodki, kule, szwadrony, obiekty świetlne i w różnych kolorach, stojące w miejscu i poruszające się z bardzo dużą prędkością na małej i dużej wysokości, małe i ogromne".

  Koncert nie z tej Ziemi

  - Niektóre z nich - zapewnił prezes centrum ufologów - zostały dostrzeżone przez wiele osób, w tym także cudzoziemców. Są zdjęcia wyróżniające się tym, że są wyjątkowo wyraźne - dodał.

  Niektórzy twierdzą nawet, że widzieli całą "flotyllę" UFO podczas koncertu Ennio Morricone latem w Rzymie. Poza tym zdjęcia tajemniczych punktów na niebie zrobiono w rejonie Savony, Brescii, Triestu, Florencji, Neapolu i Cassino.

  Najbardziej zaskakujące i tajemnicze fotografie Śródziemnomorski Ośrodek Ufologiczny (CUFOM) opublikował na swojej stronie internetowej.Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:
 • UFO istnieje
  Sam widziałem w listopadzie 2017 obiekt w kształcie jasnej dużej kuli, obiekt świecił cały sobą jasnym białym światłem jak gwiazda leciał na dość niskiej wysokości po czym zniknął - zgasł. Nadchodzi coś wielkiego, oswaja nas się z myślą że nie jesteśmy sami we wszechświecie, przecież do tej pory już odkryto tysiące obcych planet pozasłonecznych niektóre są w tak zwanej strefie życia jak nasza ziemia odpowiednia odległość od słońca która zapewnia odpowiednią temperaturę na planecie i wodę do podtrzymywania życia w naszej postaci. Obcy wyglądają różnie od szaraków po insektoidalne byty aż do takich jak my są obcy których trudno jest odróżnić od nas samych i zapewniam was że chodzą między nami obserwując nas i przyglądając się uważnie, to temat bardziej skomplikowany bo jest wiele wymiarów - gęstości nasz wymiar materialny to niewielki wycinek większych wymiarów świata duchowego gdzie udajemy się po śmierci a następnie niektórzy z nas muszą powrócić z powrotem na ziemię aby się uczyć odrobić lekcje światy duchowe to też obce cywilizacje istniejące w wyższym wymiarze rzeczywistości, my w tej chwili tu na ziemi żyjemy w 3 wymiarze są obcy którzy żyją w 4 wymiarze i my jesteśmy właśnie przed taka transformacją przechodzimy powoli z 3 do 4 gęstości po śmierci przenosimy się do czysto duchowego wymiaru 5 gęstości, jest więcej gęstości ostatnią jest nasz stwórca nie ten o którym nas uczono w kościele nie ten Bóg i Jezus tylko kreacja z którą kiedyś się połączymy bo chodzi o to aby stale się doskonalić i przechodzić o gęstość o kolejny świat wyżej. Kosmos - galaktyki są podzielone na różne strefy wpływów różnych federacji i ras do którejś federacji i my należymy nie mając nawet o tym pojęcia jesteśmy jak w rezerwacie niczym kiedyś Indianie w Ameryce.
  ~prawda /2018-01-08 16:15
 • UFO
  Gdyby UFO było fikcją , nie utajniano by tych spraw . " TOP SECRET " , najbardziej potwierdza , że istnieją inne cywilizacje. W 1969 roku , miałem wraz z czterema kolegami okazję stać , "oko w oko" (około 4 metry) z obcą "istotą". Nikt mi nie wmówi że "obcy" nie istnieją. Moja relacja jest na You Tube . "Spotkanie z dziwną istotą w pobliżu Pieńska 1969". Pozdrawiam niedowiarków . M.B.
  ~mb5851 /2018-01-06 15:30
 • Konkluzje wynikają z tego jasne
  Ennio Morricone jest kosmitą.
  ~marianek /2018-01-06 14:41
 • wreszcie
  wzieliscie sie za temat ''tabu' ale skoro sie wzieliscie to...close disclosure jest blisko!!!!
  ~CJ Rolandw76odu /2018-01-06 11:30
 • ufo
  Czyżby powoli oswajano nas z tematem? Chyba coś jest na rzeczy.
  johnny75 /2018-01-06 10:42

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...